bazarnews

کد خبر: ۸۹۸۴۰
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۸
رییس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: حقوق هر بانشسته‌ای بر مبنای سوابقی که دارد، افزایش می‌یابد و در مجموع افزایش حقوق رقمی بیش از ۳ میلیون تومان است.

علی اصغر بیات افزود: پس از پیگیری‌های مستمر به عنوان یک خبر خوش به کل مجموعه بازنشستگان می‌توانم بگویم که موضوع مشاغل سخت و زیان آور همان ۳۰ سی ام درخواستشان بود که در حقوق اسفند ماه اعمال شده است.
بیات افزود: از جمعه که پرداخت‌ها شروع شده آن افزایش در حقوق‌ها اعمال شده است و پیگیر هستیم تا معوقه مربوط به تاریخ یکم مرداد امسال طبق مصوب هیئت امنا پرداخت شود.
وی درباره مقدار افزایش حقوق گفت: هر کسی بر مبنای سوابقی که در پرونده اش درج شده است بر حقوقش افزوده می‌شود که یک نفر ۲۰ سال و دیگری ۳۰ سال و... دارد و برای هر کسی بر اساس پرونده موجود افزایش اعمال شده و تیم تخصصی کانون عالی هم کاملا نظارت داشته و این موضوع حل و فصل شده است.
رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی افزود: پیش از این یک موضوع اختلافی بین ما و سازمان تامین اجتماعی بود؛ آن‌ها می‌گفتند این سنوات ارفاقی است، ولی به نظر ما این سنوات استحقاقی بوده است که در نهایت نظر ما را پذیرفتند، ما نه تنها موضوع بازنشستگان را حل کردیم بلکه شاغلانی که در این بخش بازنشسته شده اند هم مشکل شان برطرف شد.
وی گفت: حقوق بازنشسته حداقل بگیر ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است. همیشه حرفمان با مسئولان این بوده است که با این رقم چطور می‌توان زندگی کرد؟ بنابراین نظر ما در افزایش حقوق رقمی بیش از این عدد و ۳ میلیون تومان است.
بیات افزود: خوشحالی ما به این دلیل است که برای اولین بار چنین عددی از بخشی از مطالبات عمده‌ای که سازمان تامین اجتماعی از دولت دارد و رقمی در حدود ۳۵۰ هزار میلیارد تومان باید در سال ۱۴۰۰ باید به صفر می‌رسید.
وی گفت: حالا بخشی از ۸۹ هزار میلیارد تومان امسال تحقق پیدا کرده است و از مجلس شورای اسلامی ممنون هستیم که توانست چنین حرکت و قدمی بر دارد تا گشایشی در مجموعه ما ایجاد شود.
رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی افزود: ۴۰۰ هزار فقره وام از طریق سامانه امسال وام ۵ میلیون تومانی به بازنشستگان پرداخت کردیم و به طور کلی بازنشسته به هیچ جا مراجعه نکرده است. فقط کاربر کانون اسم بازنشسته را وارد سامانه کرده و این وام به حسابش ریخته شده است.
بیات گفت: سال آینده این عدد به ۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان می‌رسد و درباره رقم وام بعد از عید بررسی می‌کنیم و اگر بانک مرکزی اجازه دهد بحث قرض الحسنه را بیشتر کند ما هم می‌توانیم این کار را انجام دهیم.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Germany
|
۱۱:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۴
0
0
حقوق منکه ۲۳۰۰بوده، هیچ تغییری نکرده من بازنشسته های تامین اجتماعی هستم وراننده بیابانی مثل اینکه شغل ما هم جز مشاغلی سخت است آقایان محترم
بازنشسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۴
0
0
خبر دست چندم است و تکراری و بیات شده است ...
عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۶
0
0
کدام وام کدام پرداختی ۳۶سال ازصبح تا ۱شب کارکردن اضافه کارم محاسبه نکردن .۲سال جنک آرپیجی زن دوقبضه بودم کارت.ایثارم و خدمت محاسبه نشد هنوز سنوات خدمتی راکه تنها امید کارکراست جهیزیه یاپسرش راداماد دراشپزی سیمانی خودرا کاشی کن هنوز بعد دوسال شهرداری لنکرود نداده چقدرشرمندکی شما سفر خود را میبینید ۱۲۰۰هزارتومان دادید تاکنون هزار با کوبیدیم سرمان ان ۲تومان چیشد تفاوت چه شد مجلس ودولت محترم برادریشان را ثابت کردند رهبر عزیزمان بصورت زنده اعلام میکند ۱و۳و۸تومان این عدالت است.سال تازه بااین همه مهمان بچها ونوگان چه کنیم شما باید پیش از سال می دادید شرمنده مهمانان وبچها نشویم مالک این دوران باشید شاد کردن دل کارکر برابری با دل مولای امروز است سال نو بر همگان مبرکباشد وسلام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۷
0
0
من نمی فهمم یک خبرو چرا انقد میپیچونن تا بگن الان منظورش از معوقه یکم مرداد چیه اگه درسته پس ما 8 ماه طلبکاریم چرا فقط یک ماهشو دادن اگه مبنا سابفست به سابقه 20 سال و 28 سال و 30 سال که خودم شاهدش بودم مبلغ یکسان یعنی 1200 پرداخت شد منظورش از حداقل بگیرها که 2800 میگیرن میخوان تا 3 میلیون به این مبلغ اضافه کنن یا میخوان حداقل رو به 3 میلیون برسونن ؟ کلی و مبهم اعلام کرده اگه راست میگن بطور شفاف جدول افزایش رو بر اساس سنوات در اختیار ما قرار بدن ضمن اینکه اعلام کنن چند ماه طلب داریم و نحوه پرداختش به جه صورته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۷
0
0
با سلام و خسته نباشید پارسال از اسفند ماه 98هی اعلام کردین حقوقها اینقدر اضافه میشه که تا برج 5 سال99ما ماهی1500حقوق میگرفتیم ولی فروشگاها و بازاریها تا آسمان قیمت هارو بالا بردن امسال هم الکی نگین انقدر حقوق رو زیاد میکنیم که ماهای مستعمری بگیر حتی پوس مرغ هم نتانیم گیر بیاریم بسه ما خسته شدیم شما از اینهمه وعده های پوچ خسته نشدین
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: