bazarnews

کد خبر: ۹۰۲۵۳
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۸
فرماندار شهرستان خمین گفت: ۵۶۳ فرصت شغلی امسال از سوی دستگاه‌های اجرایی این شهرستان ایجاد شده است.

«احمد طهرانی» روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: شهرستان خمین امسال تعهد اشتغال‌زایی ۸۶۸ موردی داشت که تاکنون ۶۵ درصد این تعهد محقق شده است.
وی بیان کرد: ۱۴۱ فرصت شغلی ایجاد شده امسال در این شهرستان از سوی جهاد کشاورزی، ۳۹۵ شغل از سوی نهادهای حمایتی، ۸۲ شغل از سوی صمت، ۳۳ شغل از سوی میراث فرهنگی، ۶ شغل از سوی حمل و نقل عمومی و پنج شغل از سوی صندوق مهر امام رضا(ع)بوده است.
فرماندار خمین  بیان کرد: تسهیل و تسریع در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی از سوی بانک‌های عامل، رفع موانع تولید، و حمایت از استخدام نیروهای بومی در واحدهای صنعتی در دستور کار مسئولان شهرستان است.
طهرانی با اشاره به ۱۲۰ واحد تولیدی و صنعتی فعال در شهرک صنعتی خمین، افزود: ۲ هزار و ۵۰۰ نفر در این واحدها مشغول به‌کار هستند.
 طهرانی گفت: تعیین تکلیف واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل و شناسایی و رفع مشکلات واحدهایی که توانمندی ادامه فعالیت را دارند یکی از اقدامات مهم برای رفع موانع تولید در شهرستان است.
 
شهرستان خمین واقع در نوار جنوبی استان مرکزی قطب تولید لوبیا، پیاز، گل و گیاه زینتی و عسل است و یک شهرک و ۲ ناحیه صنعتی در این شهرستان فعال است.

برچسب ها: خمین ، اراک ، اشتغال
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: