bazarnews

کد خبر: ۹۰۴۸۹
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۳
تعداد ۲۲۴۹میلیارد انواع اوراق بهادار به ارزش ۲۶۵۰۸هزار میلیارد ریال در مدت ۲۳۸روز معاملاتی در بورس اوراق بهادار دادوستد شد.
 

از ابتدای امسال تا هفته گذشته تعداد ۲۲۴۹میلیارد و ۱۸۷میلیون انواع اوراق بهادار به ارزش ۲۶۵۰۸هزار و ۱۳۰میلیارد ریال در بیش از ۳۵۹میلیون و ۲۰۸هزار و ۸۴۸دفعه طی ۲۳۸روز معاملاتی در بورس اوراق بهادار مورد معامله قرار گرفت.

این درحالی است که تعداد ۹۲میلیارد و ۳۵میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۲۱۶۶هزار و ۷۹۲میلیارد ریال نیز در این مدت مورد معامله قرار گرفته است.

این گزارش می‌افزاید: شاخص بورس نیز از ابتدای امسال تا پایان هفته گذشته با ۶۹۳هزار و ۹۷۸واحد افزایش، معادل ۱۳۵درصد رشد کرد و به رقم یک میلیون و ۲۰۶هزار و ۸۷۸واحد رسید و شاخص کل هموزن نیز در این مدت با ۲۵۴هزار و ۷۴۳واحد افزایش، معادل ۱۴۴درصد رشد کرد و رقم ۴۳۱هزار و ۸۲۳واحد را به نمایش گذاشت.

شاخص بازار اول هم در این مدت با ۵۲۲هزار و ۶۷۸واحد افزایش در این مدت به رقم ۸۸۵هزار و ۴۰۹واحد و شاخص بازار دوم با ۲ میلیون و ۳۲۴هزار و ۱۹۱ واحد رشد به عدد ۲ میلیون و ۴۳۳هزار واحد رسیدند که به این ترتیب شاخص بازار اول با ۱۴۴درصد افزایش و شاخص بازار دوم با ۲۱۳۶درصد رشد همراه شدند.

 

تسنیم/

برچسب ها: بورس ، سهام ، بازارنیوز
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: