bazarnews

کد خبر: ۹۰۶۱۹
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۰
رئیس قوه قضاییه گفت: هیچکس در کشور ما اجازه تخلف از قانون را ندارد و چنانچه مسئولی قانون را نقض کند، مجازاتش مضاعف خواهد بود.

سیدابراهیم رئیسی در دیدار با نخبگان و نمایندگان اقشار مختلف مردم مازندران سخنانی گفت که محورهای مهم آن به شرح زیر است:
* در بازدیدی که از کارخانه نساجی قائمشهر داشتیم مشاهده کردیم فردی که این کارخانه به او واگذار شده بود نتوانست به تعهدات خود مبنی بر اشتغالزایی برای ۲ هزار نفر تا سال ۹۰ عمل کند؛ چنانچه اشتغالزایی در این واحد تولیدی تحقق یافته بود، می‌توانست بسیاری از مسائل مرتبط با اشتغال استان را رفع کند و به سهم خود در پیشگیری از وقوع آسیب‌های اجتماعی از جمله طلاق موثر باشد.
* استان مازندران می‌تواند در حوزه‌های مختلف اقتصادی از جمله کشاورزی، دامداری و دریا پیشتاز باشد. فعال شدن هر یک از این حوزه‌ها می‌تواند آمار اشتغال در استان مازندران را افزایش دهد.
* در واکنش به سخنان یکی از حضار مبنی بر تغییر کاربری اراضی در یکی از روستاهای استان مازندران: با تغییر خلاف قانون کاربری اراضی از ناحیه هر کسی برخورد خواهد شد و در این زمینه اولویت با آلونک‌ها نیست بلکه اولویت‌ها با آن دسته از ویلاهای اشرافی است که در مقابل چشمان عام و خاص با تصرف اراضی و منابع طبیعی ساخته شده اند. موضوع تغییر خلاف قانون کاربری اراضی در روستای مورد اشاره از سوی دادگستری استان مازندران پیگیری خواهد شد.
* هیچکس در کشور ما اجازه تخلف از قانون را ندارد و چنانچه مسئولی قانون را نقض کند مجازاتش مضاعف خواهد بود.

خبرگزاری روی/

برچسب ها: رئیسی ، مسئول ، متخلف
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: