bazarnews

کد خبر: ۹۰۶۴۸
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۲
مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از شناسایی ۴۰۰ فقره تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی کشاورزی و باغی این استان از ابتدای امسال خبر داد.

غلامرضا خراسانیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان اظهار کرد: عوامل گشت یگان حفاظت از اراضی کشاورزی و باغی به‌طور مستمر در حال گشت هستند و تغییر کاربری‌های غیرمجاز را شناسایی می‌کنند و اقدام لازم در این راستا انجام می‌شود.

وی با اشاره به شناسایی ۴۰۰ فقره تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی کشاورزی و باغی استان سمنان، افزود: در مبحث برخورد با متخلفان که اقدام به تغییر کاربری غیرمجاز اراضی کشاورزی و باغی کرده‌اند، اقدامات قضایی انجام شد و همچنین در اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اقدامات لازم صورت گرفت.

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان ادامه داد: ۷۴ فقره احکام قضایی در خصوص ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی و باغی در این استان توسط یگان حفاظت انجام و حدود ۹۷ هکتار اراضی آزادسازی و به وضع سابق اعاده شد.

خراسانیان از همه کشاورزان و بهره‌برداران خواست تا قبل از هرگونه ساخت و ساز با کارشناسان مدیر امور اراضی مشاوره کنند تا از هدررفت سرمایه جلوگیری شود.

برچسب ها: سمنان ، اراضی ، فقره
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: