bazarnews

کد خبر: ۹۰۷۶۶
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۴:۳۰
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: هفت هزار میلیارد تومان در لایحه بودجه سال آینده برای اشتغال پیش بینی شده بود که این رقم به ۳۲ هزار میلیارد تومان افزایش یافت.

حمیدرضا حاجی بابایی در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: همچنین علاوه بر اعتبارات پیش بینی شده دولت برای کمک به مناطق محروم در لایحه بودجه سال آینده، ۱۹ هزار میلیارد تومان دیگر به منظور اجرای طرح های عمرانی و زیر ساختی از جمله شبکه برق و آبرسانی در مناطق محروم کشور اختصاص داده شده است.

وی خاطرنشان کرد: چهار هزار میلیارد تومان در اختیار بهزیستی و هفت هزار میلیارد تومان هم در اختیار کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار می گیرد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کارهای بزرگی در استان همدان صورت گرفته است ادامه داد: با پرداخت  ۲۲۰ میلیارد دلار معادل پنج هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی به پتروشیمی ابن سینا موافقت شده در حالی که کل بودجه عمرانی استان همدان ۴۰۰ میلیارد تومان است.

حاجی بابایی ادامه داد: همدان جزو استان هایی است که بیشترین کارهای زیر ساختی در حال اجرا را دارد اما به علت وجود مشکلات معیشتی این همه کارها و تلاش ها به خوبی دیده نمی شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: گاهی مواقع برخی از روی ناآگاهی اقدام به مقایسه این دوران با قبل از انقلاب کرده و از دوران گذشته به نیکی یاد می کنند.

حاجی بابایی یادآوری کرد: این در حالی است که در دوران قبل از انقلاب بیشتر افراد برای تردد از یک روستا به روستای دیگر دچار زحمت و مشقت می شدند اما هم اینک خطوط ریلی، آزاد راه و بزرگ راه و فرودگاه های بزرگ در کشور راه اندازی و ایجاد شده است.

 این نماینده مجلس گفت: زیر ساخت های اقتصادی کشور درست شده اما هم اینک در موقعیت جنگی قرار داریم حتی در این جنگ نابرابر به برکت خون شهیدانی همچون سردار سلیمانی دشمنان را شکست داده ایم.

برچسب ها: اشتغال ، بودجه ، مجلس
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: