bazarnews

کد خبر: ۹۰۷۷۲
تاریخ انتشار: ۰۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰
نرم افزار حسابداری تحت وب یا همان نرم افزار حسابداری ابری، در واقع بیشتر از قابلیت‌ها و کاربرد‌هایی را که یک نرم افزار حسابداری آفلاین برای فروشگاه‌ها فراهم می‌کرد، عرضه می‌کند.
 

در سال‌های اخیر، توسعه تکنولوژی ذخیره‌سازی و پردازش ابری، باعث شده تا در نرم افزارهای مختلف، انقلاب وسیعی ایجاد شود؛ از حافظه‌های ابری با حجم بالا تا معرفی انواع نرم افزارهای ابری. به در هر حال نمی‌توان منکر اثر عمیق این تکنولوژی بر جنبه‌های مختلف کسب و کار شد. قابلیت‌های پردازش و ذخیره‌سازی ابری در دنیای حسابداری نیز اثر عمیق خود را با نرم افزار حسابداری فروشگاهی تحت وب بر جای گذاشتند. نرم افزار حسابداری تحت وب یا همان نرم افزار حسابداری ابری، در واقع بیشتر از قابلیت‌ها و کاربردهایی را که یک نرم افزار حسابداری آفلاین برای فروشگاه‌ها فراهم می‌کرد، عرضه می‌کند.

شاید شما فکر کنید دسترسی آنلاین به قابلیت‌ها و توانایی‌های نرم افزار حسابداری فروشگاهی اتفاق چندان بزرگی به نظر نرسد اما با آشنا شدن مزایایی که این نرم افزارها در بخش مدیریت و حسابداری فروشگاهتان، برای شما ایجاد می‌کند، در عمل متوجه خواهید شد این نرم افزارها تحول زیادی در صنوف مختلف و فروشگاه‌ها ایجاد می‌کند. ما معتقدیم بدون انتخاب یک نرم افزار حسابداری موفق در این زمینه، نمی‌توانید به طرز ملموس و عینی مزیت‌های پرشمار نرم افزار حسابداری تحت وب را درک کرده و در فضای کسب‌وکار خود تجربه کنید. به همین خاطر به سراغ نرم افزار حسابداری فروشگاهی تحت وب های‌سافت رفتیم تا با مزایای آن، شما را بیشتر آشنا کنیم.

مزیت اول؛ دسترسی به نرم افزار در هر زمان و مکان

ابتدایی‌ترین و در عین حال اصلی‌ترین مزیت نرم افزار حسابداری تحت وب، همین دسترسی به آن در موقعیت‌های مختلف یا به عبارت بهتر در هر زمان و مکان است. تصور کنید بدون نیاز به جابجا کردن اطلاعات از طریق دیسک، فلش یا هر وسیله ارتباطی دیگری، هر اطلاعات حسابداری تولیدشده در نرم افزار را به طور همزمان در چندین دستگاه مختلف در اختیار داشته باشید. این یعنی نیازی نیست تا برای اشتراک‌گذاری و همگام‌سازی اطلاعات حسابداری در یک فروشگاه متوسط یا وسیع، زمان زیادی را صرف کنید. یک نرم افزار فروشگاهی تحت وب موفق مانند های‌سافت، اطلاعات و مستندات حسابداری شما را به شکل رمزگذاری‌شده و امن، در لحظه و آنی در یک حافظه ابری ذخیره کرده و کاربران بسته به تصمیم مدیر سیستم، در سطوح مختلف اجازه دسترسی به این اطلاعات را خواهند داشت. های‌سافت با استفاده از سرورهایی امن و سریع، در بالاترین حد از امنیت، بالاترین حد از سرعت انتقال داده و اشتراک‌گذاری اطلاعات را ممکن ساخته است.

مزیت دوم؛ یک راه‌حل مقرون به صرفه

نرم افزار حسابداری فروشگاهی تحت وب های‌سافت نه‌تنها به صرفه‌جویی در زمان کمک می‌کند، بلکه از نظر اقتصادی نیز یک انتخاب مقرون به صرفه است. در حالی که برای استفاده از انواع نرم افزار حسابداری آفلاین، معمولاً نیاز است تا سیستم‌هایی با قدرت پردازش و حجم حافظه بالا در اختیار داشته باشید، نرم افزار حسابداری های‌سافت با کمترین توانایی‌های سخت‌افزاری نیز در دسترس است. استفاده از قابلیت‌های پردازش ابری، باعث شده تا نرم افزار در تعامل با سیستم‌های نه چندان قوی از نظر سخت افزاری نیز با سرعت خوبی کار کند. البته این تنها یک جنبه از مقرون به صرفه بودن استفاده از نرم افزار حسابداری تحت وب است. از سوی دیگر یک نرم افزار حسابداری موفق مانند های‌سافت، با بهره‌مندی از تمام امکانات مورد نیاز برای انجام محاسبات و تولید گزارش‌ها و صورت‌های مالی، در عمل شما را از داشتن فرد متخصص در زمینه حسابداری و مالی بی‌نیاز می‌سازد.