bazarnews

کد خبر: ۹۰۸۸۲
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
آخرین ارزیابی صورت گرفته از وضعیت کیفیت گروه وانت‌های تولیدی داخل در بهمن ماه امسال نشان می‌دهد که همچنان نهایت کیفیت وانت‌ها سه ستاره باقی‌ مانده و از ۱۰ مدل وانت مورد بررسی، پنج مدل وانت در پایین‌ترین سطح کیفیت تولید می‌شود و سازندگان وانت‌های داخلی عزمشان برای عدم ارتقا کیفیت محصولات جزم است؛ ظاهرا هیچ نهادی هم آن‌ها را بازخواست نمی‌کند.

 این در حالی است که وانت‌ها به‌عنوان خودروهای کار در کشور مورد استفاده قرار گرفته و قشر وسیعی از مردم، از آن کسب درآمد می‌کنند و پیشتر به این موضوع به تفصیل پرداخته شده است. کیفیت پایین وانت‌های تولیدی طی چند سال اخیر در شرایطی رخ می‌دهد که وانت‌ها جزو خودروهای پرتیراژ در هر ماه به حساب می‌آیند.

 طبق آخرین ارزیابی صورت گرفته از وضعیت کیفیت خودروهای وانت تولیدی در بهمن ماه ۱۳۹۹، در سطح قیمتی یک، وانت نیو پیکاپ فوتون دیزلی سه ستاره کیفی از، تپنج ستاره را کسب کرده است.

در گروه قیمتی دو نیز وانت نیسان ریچ، سایپا ۱۵۱، وانت کارا ۲۰۰۰ تک‌کابین تیپ ۳ و وانت کارا ۲۰۰۰ دوکابین تیپ ۳ توانسته‌اند سه ستاره کیفی را به خود اختصاص دهند.

در همین سطح قیمتی وانت آریسان ایران‌خودرو دیزل دو ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده است.    

پایین‌ترین سطح کیفی در تولید وانت‌ها متعلق به وانت نیسان تک‌سوز و تک‌سوز آپشنال، وانت نیسان دوگانه‌سوز و دوگانه‌سوز آشپنال (که همگی تولید گروه خودروسازی زامیاد است) در سطح قیمتی دو، متاسفانه تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب می‌کنند.
(ایسنا)

برچسب ها: وانت ، پیکاپ ، کارا ، کابین
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: