bazarnews

کد خبر: ۹۱۲۳۰
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۵
دپارتمان تخصصی کشاورزی جنوب استان با حضور رئیس مرکز آموزش سازمان فنی و حرفه‌ای کشور در جیرفت افتتاح شد.

باجولوند رئیس مرکز تربیت مربی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور با اشاره به پتانسیل و ظرفیت کشاورزی شهرستان جیرفت و حوزه جنوب استان کرمان گفت: این مرکز با اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان در محل مرکز فنی و حرفه‌ای جبرفت راه اندازی شد.
وی افزود: در این مرکز با تجهیز دستگاه‌های آموزش مشاغل خانگی و کارگاه‌های کوچک افراد علاقه‌مند برای ایجاد اشتغال در جامعه آموزش می‌بینند.

باجولوند گفت: برای دستیابی به توسعه پایدار اقتصادی ، افزایش ضریب تولید و ایمنی و در نهایت استاندارد سازی صنایع کشاورزی و زنجیره ارزش محصولات این صنایع نیاز به آموزش علمی و مهارتی دارد.
وی افزود: برای راه اندازی دپارتمان تخصصی در حوزه کشاورزی نیاز به هم افزایی و تعامل بیشتر بین دستگاهی است که خوشبختانه این مهم در جنوب کرمان فراهم است.
رئیس مرکز آموزش سازمان فنی و حرفه‌ای کشور از راه اندازی ۵۰ دپارتمان تخصصی در دیگر حوزه‌ها در کشور خبر داد.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: مهارت آموزی و آموزش نقش مهمی در تحقق اهداف نام گذاری سال جاری توسط مقام معظم رهبری دارد.

اعظمی نماینده مردم شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی به نامگذاری امسال توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» اشاره کرد و گفت: آموزش و مهارت آموزی سبب تولید با کیفیت و بهره وری بیشتر می‌شود.
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی مهم‌ترین بخش نامگذاری سال را توسط رهبری مانع زدایی برشمرد و خواستار حمایت مسئولان برای حمایت و رفع موانع حوزه تولید شد.

برچسب ها: کرمان ، دپارتمان ، کشاروزی
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: