bazarnews

کد خبر: ۹۱۲۴۵
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۵
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بازار‌های کشور باید ثبات داشته باشند، تأکید کرد: زیرساخت‌ها در نظام توزیع کالا نیازمند اصلاح است.
مهدی طغیانی در گفت‌وگو با میزان، با بیان اینکه یکی از اولویت‌های کشور پرداخت به موضوعات اقتصادی است، اظهار داشت: عمده‌ترین مبحث اقتصادی پرداختن به موضوع تورم و بیکاری است.

وی با بیان اینکه تورم به سفره مردم اثر گذاشته است، بیان داشت: در این شرایط کرونا هم مزید بر علت شده و آثار تورم را چند برابر کرده است.

طغیانی بیان داشت: آنچه که سال ۹۹ و همچنین در سال ۱۴۰۰ برای مردم مهم است این است که بتوانند حداقل نیاز‌های خود را تأمین کنند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه بازار‌های کشور باید ثبات داشته باشند، تأکید کرد: مردم باید بتوانند پیش‌بینی درستی از بازار داشته و همچنین تولیدکنندگان بتوانند روی تولید خود حساب باز کنند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی با بیان اینکه تنها راه و چاره کار فعال کردن تولید در کشور است، بیان داشت:برخی گلوگاه‌ها در کشور وجود دارند که به نوعی گلوگاه تولید کشور محسوب می‌شوند به عنوان مثال یکی از گلوگاه‌ها بی‌ثباتی در ارز و بی‌ثباتی در قیمت‌ها است لذا ما باید ابتدا این موارد را برطرف کنیم تا تولیدکننده ما بتواند برای آینده کاری خود برنامه‌ریزی درستی داشته باشد.

ما باید زیرساخت‌های مالیاتی و بانک‌ها را به درستی اصلاح کنیم. همچنین ما باید زیرساخت‌های بودجه‌ای کشور را صلاح کنیم تا به نتایج مهمی برسیم
وی با بیان اینکه باید زیرساخت‌های اقتصادی را اصلاح کنیم، بیان داشت: ما باید زیرساخت‌های مالیاتی و بانک‌ها را به درستی اصلاح کنیم. همچنین ما باید زیرساخت‌های بودجه‌ای کشور را صلاح کنیم تا به نتایج مهمی برسیم.

این نماینده مجلس بیا بیان اینکه باید زیرساخت‌ها در نظام توزیع کالا اصلاح شود، بیان داشت: البته این موارد، مواردی نیست که بتوان به راحتی آن‌ها را اصلاح کرد و سخت است و، اما باید عزم جدی برای اصلاح آن‌ها داشت.
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: