bazarnews

کد خبر: ۹۱۴۳۵
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۶
امام‌جمعه مهریز گفت: نامگذاری سال ۱۴۰۰ به «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» از سوی مقام معظم رهبری در پیام نوروزی معظم له در راستای تقویت و حمایت به خصوص رفع مشکلات در عرصه تولید و اشتغال است .

حجت‌الاسلام عبدالرضا محی‌الدینی یکشنبه‌شب در نشستی با رییس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان با بیان اینکه این نامگذاری‌ها به خصوص در حوزه اقتصادی به خاطر تحریم‌های دشمنان از اهمیت و همراه با مصالح کشور و منافع عمومی همخوانی دارد، افزود: پیگیری مسوولان بر کاهش و رفع موانع تولید باید محور امور قرار گیرد .

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری ،۱۰ سال‌های اخیر تاکید زیادی در مباحث اقتصادی و حل مشکلات معیشتی و جهش و رونق  تولید با همکاری تمامی بخش‌ها داشتند  و این نقشه راهی برای کمک به نظام اسلامی توسط همگان در رفع مشکلات در بخش تولید و ایجاد اشتغال پایدار، مولد و مفید است.

رییس شورای فرهنگ عمومی مهریز اظهارکرد: مسوولان نظام  در ۴۲ سال گذشته با وجود تحریم‌های ظالمانه و با وجود برخی مشکلات اقتصادی، گام‌های خوبی را در تامین نیازهای مردم برداشتند باید با عزمی راسخ و با همکاری تمامی بخش‌ها برای تقویت تولید نسبت به رفع نقایص اقدام کرد.

محی‌الدینی یادآور شد: اگر تولید و اشتغال در کشور بر اساس توصیه‌های موکد مقام معظم رهبری و نامگذاری‌هایی که هر سال معظم‌له مشخص می‌کنند در عمل محقق شود بسیاری از مطالبات مردم در بخش اقتصادی و تامین معیشت رفع و توطئه اقتصادی دشمنان نظام و انقلاب خنثی می‌شود.

وی گفت: باید برای تحقق شعار امسال همه مردم و مسوولان با همکاری هم وظایف خود را انجام دهند و به توصیه‌های راهگشای مقام معظم رهبری عمل کنند و توجه به ظرفیت‌های داخل کشور و تکیه به نیروهای مومن و انقلابی متخصص حلال بسیاری از مشکلات است .

در این نشست مرتضی حدادزاده رییس دادگستری و علی زارع دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مهریز به اهمیت پیگیری شعار امسال و توصیه‌های مقام معظم رهبری با همکاری مردم و مسوولان و فرهنگ‌سازی برای تولید و اشتغال با تکیه به ظرفیت‌های داخلی و رفع موانع اشاره کردند.

 رهبر معظم انقلاب اسلامی سال ۱۴۰۰ را سال«تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نام‌گذاری و تاکید کردند: شعار انقلابی جهش تولید امسال باید با حمایت همه‌جانبه و رفع موانع کاملاً محقق شود.

معظم‌له تاکید کردند: تحقق جهش تولید هم تأثیرات عمیق اقتصادی در کشور از جمله در مساله ارزش پول ملی دارد و هم موجب اعتماد به‌نفس ملی، رضایتمندی عمومی و تضمین‌کننده امنیت ملی است. 

مرکز شهرستان مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

برچسب ها: مهریز ، رهبری ، مشکلات
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: