bazarnews

کد خبر: ۹۱۷۰۰
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۶
مبلغ تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج بانک توسعه تعاون در سال 1400 تا سقف یک میلیارد ریال برای هر زوج جوان با احتساب دوره بازپرداخت 10 ساله افزایش می‌یابد.

 این بانک مبلغ و شرایط پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج در سال 1400 را تشریح کرد. بر اساس تمهیدات اندیشیده شده از سوی بانک مرکزی ج.ا.ا و همگام با شبکه بانکی کشور، بانک توسعه تعاون مبلغ تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج در سال 1400 را برای هر یک از زوج‌ها به مبلغ 700 میلیون ریال، با دوره بازپرداخت 10 ساله افزایش داد.
همچنین به‌منظور کاهش سن ازدواج، مبلغ تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج برای زوج‌های زیر 25 سال و زوج‌های زیر بیست‌وسه سال واجد شرایط دریافت وام، تا سقف یک میلیارد ریال افزایش خواهد داشت.
در خصوص تضامین موردنیاز نیز، یکی از سه مورد اعتبارسنجی یا یک ضامن و سفته و یا سهم فرد از حساب یارانه هدفمندی به‌منزله ضمانت پذیرفته خواهد شد. گفتنی است کلیه زوج‌هایی که تاریخ عقد ازدواج آن‌ها از 1/1/97 به بعد بوده و تاکنون تسهیلات ازدواج دریافت نکرده‌اند، در اولویت پرداخت خواهند بود. متقاضیان واجد شرایط می‌توانند با مراجعه به شعب بانک توسعه تعاون و تکمیل پرونده، نسبت به دریافت تسهیلات مزبور اقدام نمایند.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: