bazarnews

کد خبر: ۹۱۸۰۸
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹
تعهد اشتغالزایی بخش کشاورزی استان همدان در سال گذشته ۲ هزار و ۶۵۵ شغل بود که با اقدامات انجام شده منجر به ایجاد سه هزار و ۶۱ فرصت شغلی شده است.

احد ظفری افزود: تعهد اشتغال بخش کشاورزی استان همدان در سال جاری ۲ هزار و ۶۸۵ مورد و اولویت اجرای طرح‌ها نیز بهره برداری از ۴۷ طرح بزرگ و اثرگذار در بخش‌های مختلف کشاورزی است.

 

وی ۴۷ طرح اثرگذار و بزرگ را شامل واحد ۶ هزار راسی گاوداری شیری قروه درگزین، واحد ۶ هزار راسی گاو شیری شهرستان ملایر و واحد ۶ هزار راسی گاو شیری شهرستان همدان دانست و گفت: احداث مجتمع گلخانه‌ای استان و واحد فرآوری محصولات کشاورزی، فرآوری گشنیز و توسعه سردخانه محصولات کشاورزی از عمده طرح‌های جهادکشاورزی استان در سال ۱۴۰۰ است.

 

ظفری با بیان اینکه برای اجرای این ۴۷ طرح بیش از ۵۰ هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است، تأکید کرد: پارسال ۶ هزار و ۲۳۷ طرح کشاورزی به بانک‌های استان معرفی شد که از این تعداد تسهیلات چهار هزار و ۸۲۲ طرح به مبلغ پنج هزار و ۲۵ میلیارد ریال عقد قرارداد و پرداخت شده است.

سرپرست مدیریت امور سرمایه‌گذاری جهاد کشاورزی استان همدان افزود: سهمیه استان همدان در بخش مکانیزاسیون کشاورزی ۱۱۶ میلیارد ریال بود که یک هزار و ۹۴۷ طرح به مبلغ یک هزار و ۴۸۳ میلیارد ریال موفق به عقد قرارداد شدند.

برچسب ها: همدان ، اشتغال ، کشاورزی
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: