bazarnews

کد خبر: ۹۱۸۴۶
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۷
با حضور فرمانده سپاه استان کرمان ۳۵۹ پروژه محرومیت زدایی و اشتغالزایی با اعتبار بیش از ۱۲ میلیارد تومان در شهرستان رودبارجنوب افتتاح شد.

سردار حسین معروفی صبح امروز در آیین افتتاح طرح‌های محرومیت زدایی رودبار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، امام شهدا و سیدالشهدای جبهه مقاومت اظهار داشت: خدا را شاکریم که در پایان ماه شعبان توفیق یافتیم برای افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی و اشتغالزایی و کمک مؤمنانه در شهرستان رودبار جنوب حضور پیدا کنیم.

وی با بیان اینکه امروز 359 پروژه محرومیت‌زدایی و اشتغالزایی با اعتبار 12 میلیارد و 23 میلیون تومان در این شهرستان افتتاح می‌شود گفت: این اقدامات توسط بسیج سازندگی، ناحیه مقاومت بسیج شهرستان، کمک خیرین و گروه‌های جهادی و کمیته امداد امام خمینی(ره) به نتیجه رسیده است.

وی با بیان اینکه از این تعداد 75 پروژه مسکن مددجویان و محرومان بوده که 25 واحد آن ساخت و 50 واحد آن مرمت و تعمیر است افزود: امروز افتتاح دو پروژه لایروبی قنات، هشت واحد مرمت و بهسازی مدرسه، 164چشمه سرویس بهداشتی، 13 طرح اشتغالزایی و 97 پروژه آبرسانی انجام شده است.

وی اهدای کمک‌های مؤمنانه را اقدام دومی انجام شده در این شهرستان عنوان کرد و گفت: امروز توزیع 6 هزار بسته معیشتی را در برنامه داریم و در شهرستان رودبار جنوب در حوزه کمک معیشتی، حرکت‌های انقلابی و جهادی کارهای قابل قبولی انجام شده است.

وی با بیان اینکه ارزش ریالی هر بسته 400 هزار تومان است ادامه داد: مجموع کمک‌های معیشتی 2 میلیارد و 400 میلیون تومان شامل برنج، روغن، رب گوجه، ماکارونی، تن ماهی و حبوبات است که بسته‌ها در اختیار خانواده‌های شناسایی شد و آسیب دیده از کرونا قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه امروز توزیع 25 سری جهیزیه و کمک جهیزیه به خانواده‌های نیازمند این شهرستان را نیز در برنامه داریم گفت: این جهیزیه‌ها شامل یخچال، گاز، فرش، سرویس ظرف و پنکه به ارزش هر سری 15 میلیون تومان و در مجموع 375 میلیون تومان است.

وی با بیان اینکه سپاه فعالیت‌های خود در حوزه محرومیت‌زدایی، اشتغالزایی، کمک مؤمنانه، بهداشت و ... با ریل‌گذاری که در سال گذشته داشتیم در سال 1400 با شتاب بیشتر، همت انقلابی‌تر و روحیه جهادی دنبال خواهد کرد افزود: اشتغالزایی اولویت سپاه است که با همکاری کمیته امداد در استان کرمان به صورت جدی‌تر دنبال می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه سپاه و بسیج در خدمت‌رسانی به مردم نه نگاه سیاسی، نه قومی و نه مذهبی دارد و نگاه ما، نگاه انقلاب، امامین انقلاب، انسانیت، کرامت و نگاه مکتب شهید سلیمانی است گفت: مردم ما مطمئن باشند تا زمانی که نیاز داشته باشند سپاه در هر عرصه‌ای در کنار آنها است.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: