bazarnews

کد خبر: ۹۲۴۴۳
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۷
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین گفت: به منظور احقاق حقوق عامه و تعرض به حقوق بیت‌المال، اجازه تعرض به اراضی کشاورزی منطقه خیرآباد را نمی‌دهیم.

علیرضا شمس دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین پیش از ظهر امروز در جریان بازدید اعضای شورای تأمین ورامین از منطقه صنعتی خیرآباد این شهرستان، اظهار کرد: موضوع ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی منطقه صنعتی خیرآباد به مشکلی تبدیل شده که در آن برخی از افراد با سوء استفاده از موضوع تولید، اقدام به تغییر کاربری اراضی کشاورزی می‌کنند.

وی گفت: قرار نیست که برخی از افراد سوداگر به بهانه تولید، اراضی مرغوب کشاورزی را تخریب و به سوله‌های تجاری غیرمجاز تبدیل کنند و نباید در اصل به خاطر رشد صنعت، کشاورزی نابود شود.

دادستان ورامین تصریح کرد: تمام مسؤولان شهرستان ورامین با تأسی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، از تولید و تولیدکننده داخلی حمایت کرده و تلاش دارند تا تمامی موانع را از پیش پای آنان بردارند ولی با هر گونه سوداگری که در آن اراضی کشاورزی نابود شود مقابله می‌کنند.

شمس با تأکید بر مقابله جدی با هر گونه تغییرکاربری اراضی کشاورزی، بیان کرد: مسؤولیت و عواقب تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز با خود افراد است و کسانی که قصد ساخت و ساز در اراضی منطقه صنعتی خیرآباد را دارند ‌باید وضعیت کاربری آن زمین را از جهاد کشاورزی و دفتر شهرک استعلام کنند تا دچار ضررو زیان مادی و برخوردهای قانونی نشوند.

برچسب ها: دادستان ، ورامین ، خیرآباد
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: