bazarnews

کد خبر: ۹۲۵۸۱
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۴
معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۸ نفر به دلیل ابتلاء به کرونا در قزوین بستری شده اند گفت: روند صعودی بستری مبتلایان به کرونا در قزوین ادامه دارد.

منوچهر حبیبی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته در استان قزوین ۷۳۲ نفر به ویروس کرونا در قزوین مبتلا شده‌اند، اظهار کرد: در این بازه زمانی ۱۳۸ نفر از مبتلایان نیز در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند.

وی افزود: در حال حاضر ۶۸۰ نفر در بیمارستان‌های استان قزوین بستری هستند که متأسفانه حال ۴۲ نفر از آنها خوب نیست و بدحال هستند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین ادامه داد: متأسفانه آمار فوتی‌های مبتلا به این ویروس در استان قزوین بالا است و در ۲۴ ساعت گذشته ۸ نفر از هم استانی‌های استان قزوین فوت کرده‌اند.

وی تصریح کرد: از ابتدای شیوع این ویروس در استان قزوین ۲۱ هزار و ۴۶۰ نفر در استان قزوین بر اثر ابتلاء به این ویروس بستری شده‌اند که متأسفانه در این بین ۱۴۸۵ نفر از شهروندان نیز جان خود را از دست داده‌اند.

حبیبی در پایان یادآور شد: تنها راه صیانت از این بیماری رعایت پروتکل‌های بهداشتی است و امیدواریم با همراهی و همکاری مردم شاهد آغاز روند کاهشی در استان قزوین باشیم.

مهر/

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: