bazarnews

کد خبر: ۹۲۶۹۳
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۴
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در حالی از لغو پروازهای بین ایران و هند خبر داد که پرسپولیس در گوا مشغول مسابقات لیگ قهرمانان آسیا است.

این روزها هندوستان یکی از کشورهایی است که اوضاع به شدت بحرانی را در زمینه شیوع ویروس کرونا پشت سر می‌گذارد. ویروس کرونا هندی در روز جان هزاران هندی را می گیرد و تهدید بزرگی برای کشورهای همسایه از جمله ایران محسوب می شود. تورج دهقان زنگنه -رئیس سازمان هواپیمایی کشوری -  در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا با وجود این وضعیت حاد کرونایی در کشورهایی از جمله هند پرواز به این کشور انجام می‌شود یا خیر؟ گفت: هیچ پرواز برنامه‌ای به مقصد هندوستان نداریم و برخی پروازها به صورت موردی و برای بازگرداندن دانشجویان و ایرانیان از هند انجام می‌شود. در صورتی که پروازی به صورت موردی بخواهیم انجام دهیم، مجوز آن را از ستاد ملی مقابله با کرونا دریافت کرده و همه پروتکل‌های ابلاغی درباره آن را به دقت اجرا می‌کنیم چرا که ما در این زمینه متولی نیستیم و تنها خود را مجری مصوبات و ابلاغیه‌های بهداشتی می‌دانیم.

گفتنی است این روزها پرسپولیس در هندوستان و گوا به سر می برد و درگیر مسابقات لیگ قهرمانان آسیا است و آخرین بازی آنها پنجشنبه مقابل الریان برگزار خواهد شد. به نظر می رسد باتوجه به صحبت های رئیس سازمان هواپیمایی کشوری سرخپوشان تهرانی برای بازگشت به ایران با مشکل روبرو شوند.
 
 
خبر ورزشی
برچسب ها: پرسپولیس ، هند ، کرونا
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: