bazarnews

کد خبر: ۹۲۷۱۷
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۹
شهرداری تهران درباره ادغام اداره کل امور ایثارگران با اداره کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری توضیح داد.

رضا جلالی مدیر کل ایثارگران شهرداری تهران در واکنش به ادغام این اداره کل در اداره کل رفاه شهرداری تهران نامه‌ای سرگشاده منتشر کرده است. این نامه در روز 3 اردیبهشت ماه در خبرگزاری تسنیم منتشر شده است.

به تازگی روابط عمومی شهرداری تهران در این باره با انتشار گفت‌وگویی با عباسعلی مدیح مدیرکل رفاه و امور ایثارگران در پایگاه خبری شهر نسبت به نامه سرگشاده رضا جلالی واکنش نشان داده است.

مدیح در واکنش به این اخبار گفت: انحلال اداره کل امور ایثارگران کذب است و نه تنها نیروهای اداره کل ایثارگران تعدیل نخواهند شد، بلکه امور ایثارگران تقویت هم خواهد شد. برخلاف آنچه گفته شده است قرار نیست نیروهای خدوم اداره کل ایثارگران به بخش‌های دیگر شهرداری منتقل شوند و نباید این توهمات و فرضیات غلط در بین جامعه ایثارگران شهرداری تهران مطرح شود.

مدیح با اشاره به این مطلب که سیاست شهرداری تهران در راستای تکریم و تعظیم خانواده شهدای شهرداری و حفظ و کرامت سازمانی ایثارگران شاغل در شهرداری تهران است گفت: جامعه امروز نیازمند گسترش فرهنگ ایثار و شهادت است که در این زمینه همه دست اندرکاران وظیفه دارند ضمن توجه به تقویت و ترویج روحیه ایثارگری، نسبت به تکریم متولیان این فرهنگ که ایثارگران هستند، بکوشند.

وی افزود: اینجانب بعنوان مدیر کل رفاه و امور ایثارگران شهرداری تهران تلاش خواهم کرد ضمن ارتقاء کیفیت خدمات به خانواده معظم ایثارگران، با استفاده از ظرفیت‌های اداره کل رفاه، برای بهبود و تسریع در روند توانمندسازی خانواده‌های محترم شهدا و ایثارگران شهرداری تهران گامهای موثری بردارم.

مدیح که خود از ایثارگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس محسوب می‌شود گفت: به همه خانواده معظم شهیدان و ایثارگران شهرداری اطمینان می‌دهم سیاست شهرداری تهران در راستای تکریم و تعظیم خانواده شهدای شهرداری و حفظ کرامت آنهاست و هیچ کس در صدد حذف و یا تضعیف این حوزه‌ ارزشمند نیست.

مدیرکل رفاه و امور ایثارگران شهرداری تهران خاطرنشان کرد: قطعاً با ادغام اداره کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی با اداره کل امور ایثارگران، با توجه به ظرفیت‌های بالای اداره کل رفاه ضمن تقویت جدی تشکیلات امور ایثارگران، قطعاً کیفیت خدمات به ایثارگران عزیز ارتقا خواهد یافت.

وی با اشاره به این مطلب که کارکنان سخت کوش امور ایثارگران کما فی سابق نسبت به ارائه خدمات به خانواده معظم ایثارگران ادامه خواهند داد. گفت: ساختمان امور ایثارگران در محل فعلی باقی خواهد ماند و خدمات ویژه ایثارگری اعم از فعالیتهای فرهنگی، درمان ، مددکاری و دیگر امور در ساختمان مذکور ادامه خواهد داشت.

به گفته مدیح توجه جدی و ارایه خدمات مطلوب و بیشتر به ایثارگران عزیز، دغدغه اصلی و اولویت کاری این حقیر خواهد بود. ضمن اینکه پیش بینی می‌شود با حمایت سایر حوزه‌ها و به ویژه مدیریت ارشد شهرداری تهران ارایه خدمات به کارکنان خدوم شهرداری در کنار ایثارگران عزیز، نیز ارتقا یابد.

وی ادامه داد: ساختمان اداره کل رفاه و امور ایثارگران در میدان سبلان ثابت و کما فی السابق و با ظرفیت بیشتر به ایثارگران عزیز خدمات ارایه خواهد کرد.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: