bazarnews

کد خبر: ۹۲۷۸۲
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۳
رئیس کمیسیون اجتماعی و محیط زیست شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: کشاورزان شرق اصفهان در اثر فشارهای اقتصادی ناشی از بی‌توجهی متولیان حوضه آبریز زاینده‌رود، بی آبی و نبود امکان کشاورزی به تنگ آمده‌اند.

 کوروش محمدی امروز (یکشنبه) در یکصد و شصت و هشتمین جلسه علنی شورای شهر اصفهان، با تاکید بر اینکه عواقب بی‌تدبیری وزیر نیرو این روزها وضعیت نابسامان و بحرانی را برای کشاورزان شرق اصفهان رقم زده است، اظهار کرد: آقای وزیر؛ ندیدن و نشنیدن و بی‌توجهی به مطالبات مردم راهکار مناسبی برای مدیریت نیست.

وی افزود: شاهدیم که کشاورزان شرق اصفهان در اثر فشارهای اقتصادی ناشی از بی‌توجهی متولیان حوضه آبریز زاینده‌رود، بی آبی و نبود امکان کشاورزی به تنگ آمده و در منطقه عملیاتی یکی از پروژه‌های انتقال آب زاینده‌رود در خارج از استان اصفهان حضور یافته‌اند.

رئیس کمیسیون اجتماعی و محیط زیست شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: کشاورزان اصفهان حقابه حداقلی خود را مطالبه می‌کنند اما توجه، اقدام و مساعدتی از سوی وزارت نیرو را شاهد نیستیم.

وی تاکید کرد: لازم است هرچه سریع‌تر به مطالبه بحق این کشاورزان توجه کرده و از بروز بحران‌های اجتماعی و تبعات غیرقابل جبران آن که ناشی از اظهارنظر برخی نمایندگان استان‌های همجوار در مجلس و با قصد تخریب و تحقیر مردم شریف اصفهان است، جلوگیری شود.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: