bazarnews

کد خبر: ۹۳۰۷۸
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۶
برانکو ایوانکوویچ قبل از پذیرفتن هدایت تیم ملی عمان گزینه اصلی تیم ملی ایران بود اما پیشنهاد مالی عجیب فدراسیون فوتبال او را ناامید کرد.

برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس که این روزها در تیم ملی عمان روزهای آرامی را سپری می کند احتمال دارد در آینده نزدیک دوباره روی نیمکت ایران بنشیند.

 روزنامه گل ادعا کرده که فدراسیون فوتبال پس از پایان بازیهای تیم ملی چه در صورت صعود و چه در صورت عدم صعود، به دنبال آوردن دوباره برانکو به فوتبال ایران است. البته این خبر چند روزی بود که دهان به دهان می گشت و برخی ایجنت های ایرانی نزدیک به فدراسیون هم این خبر را تایید کرد.

یکی از ایجنت های ایرانی که نزدیک به باشگاه پرسپولیس و باشگاه های قطری است، مامور مذاکره با  برانکو شده و در مذاکرات اولیه با چراغ سبز برانکو مواجه شده و حتی قرار شده این سرمربی کروات در روزهای آینده برنامه و شرایط خود را برای بازگشت به ایران اعلام کند.

البته این در شرایطی است که برانکو با عمان نتیجه نگیرد اما اگر عمان صعود کرد و فسخ اتفاق افتاد، غرامت برانکو هم پای فدراسیون فوتبال ایران است. باید دید واکنش فدراسیون فوتبال ایران به این خبر چه خواهد بود.

گل/

برچسب ها: فوتبال ، تیم ملی ، ایران
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: