bazarnews

کد خبر: ۹۳۰۸۴
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۳
عقربه ها ساعت 9 صبح را نشان می داد که یکی از روستائیان حومه زنجان متهم به قتل یکی دیگر از روستائیان برای انجام محاکمه به‌همراه دو مامور زندان به شعبه دوم دادگاه جنایی تهران آمد.

اندکی پس از حضور متهم ، قضات دادگاه پشت میز دادرسی قرار گرفتند. ماجرا از این قرار بود که خرداد امسال این مرد 45 ساله برای خرید چند درخت به ملاقات یکی از دوستان رفت و پس از پرداخت بهای درختان ، برای تحویل گرفتن آنها عازم باغ شد و چون نشانی باغ را به درستی نمی‌دانست به اشتباه وارد باغ فرد دیگری شد.

 

و چند درخت باغ او را از جا کند و هنگامی که قصد بردن آنها را داشت ، صاحب واقعی باغ سر رسید و به او اعتراض کرد. سعید که فکر می کرد باغ متعلق به دوستش است به آن مرد پرخاش کرد و گفت: پول این چند درخت را به صاحب باغ پرداخت کرده است. بر سر این موضوع ، بین آنها نزاعی در گرفت و اندکی بعد چند نفر دیگر هم وارد نزاع شدند .

 

دستگیری سعید بر سر صحنه جرم

سعید در این شرایط یک سنگ از روی زمین برداشت و بر سر یکی از آنها زد و این فرد هم بر اثر همین ضربه به قتل رسید . همان لحظه ماموران سر رسیدند و سعید را دستگیر کردند.

سعید در جلسه دادگاه همه چیز را انکار کرد اما قضات دادگاه بعد از خواندن گزارش مامورین و شهادت شاهدان ، او را به حبس ابد محکوم کردند. این در حالی بود که اولیای دم تقاضای اعدام کرده بودند اما قضات به خاطر اینکه این مرد به شکل غیرعمد سنگ را بر سر این مرد کوبیده بود او را مستحق یک درجه تخفیف دانستند و او را به حبس ابد محکوم کردند.

آخرین خبر/

برچسب ها: قتل ، درخت ، دادگاه
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: