bazarnews

کد خبر: ۹۳۱۱۱
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۰
اسماعیل نادری اظهار داشت: تاکنون هیچ مصوبه‌ای درمورد افزایش قیمت نان و آرد که جزو مواد اصلی نان است از تهران به ما ابلاغ نشده و هیچ تصمیمی در این باره گرفته نشده است.

معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: افزایش قیمت نان منوط به تصمیم‌گیری کارگروه آرد و نان کشور است و سال جاری تا این لحظه مصوبه‌ای در این باره ابلاغ نشده است.

وی با بیان اینکه افزایش قیمت نان منوط به تصمیم گیری در کارگروه آرد و نان کشور است، افزود: با توجه به بالارفتن هزینه‌های تولید نان از جمله حقوق و دستمزد نیروی انسانی، افزایش نرخ انرژی و سایر مواد اولیه در سال جاری، هر گونه ایجاد تغییر در نرخ نان ابتدا باید در کارگروه ملی آرد و نان مصوب شده و پس از آن به استانداری‌های کشور نیز ابلاغ کنند.

معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان خاطرنشان کرد: در صورت تصمیم‌گیری کارگروه ملی درباره تغییر نرخ آرد و نان و ابلاغ به استانداری‌، این موضوع در کارگروه‌های متناظر آن در استان بررسی می‌شود اما تا این لحظه هنوز هیچ ابلاغی برای افزایش قیمت نان نداشتیم.

قیمت نان مهرماه سال گذشته در کارگروه‌های تخصصی آرد و نان در استانداری و سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان مورد بررسی قرار گرفت و ۲۰ درصد افزایش یافت.

مهر/

برچسب ها: نان ، گرانی ، قیمت نان
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: