bazarnews

کد خبر: ۹۳۱۸۴
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۵
رئیس جمعیت هلال احمر سبزوار گفت: تیم امداد و نجات هلال احمر با استفاده از عملیات پیچیده و فنی و استفاده از طناب و تجهیزات لازم پس از ۴ساعت تلاش موفق شد این معدنچیان را از خطر سیلال نجات دهند.

رییس جمعیت هلال احمر سبزوار گفت: این معدنچیان در یکی از معادن بخش روداب سبزوار مشغول فعالیت بودند که با وقوع سیلاب به داخل لودر هدایت شدند، اما هر لحظه امکان خطر غرق شدن آنها وجود داشته است.

محمدعلی جباری افزود: تیم امداد و نجات هلال احمر با استفاده از عملیات پیچیده و فنی و استفاده از طناب و تجهیزات لازم پس از ۴ساعت تلاش موفق شد این معدنچیان را از خطر سیلال نجات دهند.

وی گفت: طی روز‌های گذشته با توجه به هشدار‌های هواشناسی مبنی بر وقوع سیل و بارندگی شدید، نیرو‌های هلال احمر این شهرستان در حالت آماده‌باش بودند.

جباری با اشاره به آماده بودن تجهیزات پایگاه‌های امداد و نجات جاده‌ای سبزوار افزود: شهروندان در صورت نیاز به کمک با سامانه۱۱۲ تماس بگیرند.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی خراسان رضوی ریزش باران که از عصر شنبه در خراسان رضوی شدت گرفته، همچنان ادامه دارد و تا روز سه‌شنبه هفته جاری به صورت پراکنده تداوم خواهد داشت.

برچسب ها: سبزوار ، هلال احمر ، روداب
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: