bazarnews

کد خبر: ۹۳۲۶۶
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۳
طبق جدیدترین آمار دانشگاه جانز هاپکینز، در ۲۴ ساعت گذشته با مرگ دست‌کم ۷۷۵ مورد جدید، شمار قربانیان کروناویروس در ایالات‌متحده به ۵۸۵ هزار و ۲۲۴ نفر افزایش یافت.

 

این آمار نشان می‌دهد در ۲۴ ساعت گذشته، با ابتلای دست‌کم ۴۱ هزار و ۴۱۳ مورد جدید، مجموع مبتلایان به کروناویروس در ایالات‌متحده آمریکا به ۳۲ میلیون و ۸۹۳ هزار و ۳۱ نفر رسید.

مقایسه آمار جدید دانشگاه جانز هاپکینز با آمار یک روز قبل این مرکز نشان می‌دهد که شمار قربانیان کرونا و مبتلایان به این ویروس ناشناخته در آمریکا مجدداً افزایش داشته است.

دستکم ۱۶۱ میلیون و ۵۵۴ هزار و ۷۸۸ نفر از مردم سراسر جهان به کروناویروس آلوده شده‌اند و از آن میان سه میلیون و ۳۵۳ هزار و ۱۹۵ نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند و یک میلیارد و ۴۱۰ میلیون و ۸۹۳ هزار ۵۵۰ دُز واکسن کرونا در سراسر جهان تزریق شده است.

آمریکا همچنان بیشترین تعداد مبتلایان به کرونا و قربانیان این ویروس در جهان را دارد و پس‌ازآن هند با ۲۴ میلیون و ۳۷۲ هزار و ۲۴۳ مورد ابتلا و ۲۶۶ هزار و ۲۲۹ مورد فوتی و برزیل با ۱۵ میلیون و ۵۲۱ هزار و ۳۱۳ مورد ابتلا و ۴۳۲ هزار و ۷۸۵ مورد فوتی در رده‌های دوم و سوم کشورهای جهان با بیشترین تعداد مبتلایان به کووید-۱۹ قرار دارند.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: