bazarnews

کد خبر: ۹۳۳۵۲
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۶
علیرضا شریفی نژاد، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان در جلسه بررسی و رسیدگی به مشکلات واحد های تولیدی و تملیکی استان، اظهار کرد: ما در مجموعه اقتصادی استان، همواره تلاش کردیم تا با احقاق حق تولید کنندگان و سرمایه گذاران، در مسیر ارتقاء و رشد تولید و صنعت و همچنین سرمایه گذاری در استان گام برداریم.

 سمنان با اشاره به لزوم پشتیبانی و رفع مانع‌زدایی‌ها از پیش پای تولید در استان  از بانک‌های عامل این استان خواست: با حذف موارد غیرضرور، زمینه را به میدان آمدن سرمایه‌گذاران و بازگرداندن واحدهای تملیکی به چرخه تولید فراهم کنند.

 

این مدیر ارشد اقتصادی گفت: تقویت تولید و جذب سرمایه گذاری، از اولویت های توسعه و مورد حمایت جدی و مساعدت ویژه مجموعه تیم اقتصادی استان است

وی افزود: اقدامات کارشناسی ویژه ای در این زمینه با هدف بازگرداندن واحدهای تولیدی تملیکی از طریق جذب سرمایه گذار جدید و رونق تولید و توسعه صنعت در استان صورت گرفته است.

شریفی نژاد با تاکید بر ضرورت تسهیلگری در روند آزادسازی واحدهای تولیدی تملیکی ، خاطر نشان کرد: باید در این بخش، جدا از تسهیلگری، تمامی جوانب امر حقوقی نیز در این مسیر بررسی و مورد توجه قرار داشته باشد و با استفاده از حداکثر ظرفیت و منابع موجود، مسیر رشد، ارتقا و توسعه صنعت و تولید در استان را هموار کنیم.

وی تاکید کرد: در این مسیر نیاز است تا ضمن حضور سرمایه گذاران برای تقویت امر تولید، بانک‌های عامل استان نیز با حذف موارد غیرضرور، زمینه تسهیلگری برای ورود سرمایه گذاران و بازگرداندن واحدهای تملیکی به چرخه تولید را در دستور کار قرار دهند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان از عزم جدی در مجموعه استان برای رونق تولید و توسعه صنعت خبر داد و گفت: از حضور تمامی سرمایه گذاران و تولید کنندگان برای راه اندازی واحدهای تولیدی یا بازراه اندازی واحدهای تملیکی، به صورت ویژه استقبال و در تمامی امور حمایت های لازم صورت خواهد گرفت.

برچسب ها: ملک ، سمنان ، تولید
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: