bazarnews

کد خبر: ۹۳۴۸۸
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۹
سردار محمد حسین حمیدی به قطعی‌های نامنظم برق در معابر و تقاطع‌های پایتخت واکنش نشان داد.

سردار محمد حسین حمیدی رئیس پلیس راهور تهران در خصوص قطعی‌های برق نامنظم در سطح معابر و چهار راه‌ها و تقاطع‌های شهر تهران گفت: این قطع برق و کم شدن دید رانندگان باعث شده آمار تصادفات خسارتی و جرحی در سطح شهر تهران بالا برود.

بالا رفتن تصادفات با قطعی برق

وی افزود: با توجه به قطعی برق در تقاطع‌ها و چهارراه‌ها علاوه بر سردرگمی رانندگان در عبور از محل، تعداد تصادفات در این مقاطع نیز به همین واسطه افزایش یافته است و امکان بروز تصادفات شدید و خسارت به خودروها تا حد زیادی افزایش یافته و وجود دارد.

سردار حمیدی ادامه داد: این قطعی برق باعث نابسامانی در تقاطع‌ها، اخلال در نظم شهری و وضعیت ترافیکی نامناسب در پایتخت گردیده است که عوامل پلیس راهور در محل‌های قطعی برق تقاطع‌ها حضور دارند.

وی افزود: این افزایش نا منظم قطعی برق به جد باعث نگرانی پلیس راهور تهران بزرگ شده است که از همین جا از مسئولان محترم خواهشندیم که از قبل قطعی برق در محل و منطقه‌ای، به پلیس راهور خبر و اطلاع دهند تا تدابیر لازم در خصوص تامین نیرو در تقاطع و ایجاد نظم ترافیکی در محل به واسطه قطعی چراغ‌ها اندیشیده شود.

سردار حمیدی بیان کرد: رانندگان نیز می‌بایست در این موارد تردد را مدیریت کرده و به رفع مشکل کمک کنند چرا که حتی اگر مأمور راهنمایی هم در تقاطع باشد در شرایط قطعی برق نمی‌تواند تقاطع نابسامان را بدرستی مدیریت نماید و اگر قرار باشد برق تقاطع‌ها قطع باشد باید حداقل چهار مأمور راهور در هر تقاطع حاضر شوند و عملاً این کار برای پلیس با حجم بالای تردد‌ها و معابر بسیار امکانپذیر نیست.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: امیدواریم این مشکل و قطع نامنظم برق تقاطع‌ها و معابر شهر تهران قبل از شروع فصل تابستان حل شود چون قطعا در بحث انضباط شهری مشکلات جبران ناپذیری مواجه خواهیم بود.

رکنا

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: