bazarnews

کد خبر: ۹۳۶۳۰
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۷
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از مشترکان پایتخت خواست تا با صرفه جویی در مصرف برق، کمک کنند تا تابستان گرم امسال با حداقل مشکل، سپری شود.

به گزارش بازارنیوز به نقل از شرکت توزیع برق تهران بزرگ، حسین صبوری، مدیرعامل شکت توزیع برق تهران بزرگ گفت: مشترکان محترم پایتخت همان طور که مستحضر هستید استفاده بی رویه رمز ارزهای غیر مجاز از شبکه برق، افزایش بی سابقه دما و ورود گرمای زودرس و هم چنین کاهش بارندگی‌ها، باعث بروز برخی از مشکلات در صنعت برق کشور شده است. بروز خاموشی‌های پراکنده در سطح کشور و هم چنین پایتخت، مشکلاتی برای شهروندان به وجود آورده است که خوشبختانه شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با تمام توان و قوا با همکاری و مدیریت مصرف مشترکان محترم، اقدام به کاهش خاموشی‌ها کرده است.

وی افزود: از آن جایی که تأمین برق مستمر و پایدار نیازمند همدلی و همراهی تک تک شما شهروندان است، بنابراین برای تحقق این موضوع رعایت توصیه‌های مدیریت مصرف در بخش خانگی، تجاری، صنعتی و غیره ضروری است، تا با این راهکارها خاموشی‌ها به حداقل و حتی صفر برسد. به این ترتیب خواهشمند است با صرفه جویی خود، ما را در این امر یاری کنید.

به گفته این مقام مسئول هم چنین این شرکت تمام تلاش خود را به کار می‌بندد تا بخش‌های مهم از جمله بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دارای برق پایدار و مستمر باشند، اما ضروری است تمامی این مراکز دارای مولدهای اضطراری آماده به کار باشند. در پایان ضمن تقدیر و تشکر از تمامی مشترکان فهیم پایتخت، امیدواریم با همراهی شما برق تابستان گرم سال جاری را با حداقل مشکل تأمین کنیم.

گفتنی است فایل جدول برنامه خاموشی احتمالی در سایت شرکت به نشانی www.tbtb.ir و اپیلیکیشن برق من بارگذاری شده است، که مشترکان می‌توانند با مراجعه به این سایت از برنامه احتمالی خاموشی منطقه خود مطلع شوند.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: