bazarnews

کد خبر: ۹۳۷۲۲
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۵
صندوق پالایش یکم، آخرین روز معاملاتی هفته را در محدوده قیمتی مثبت به پایان رساند و سبزپوش به اتمام رسید و در پایان معاملات ارزش هر واحد صندوق پالایش‌یکم با احتساب ۱.۸۹ درصد رشد نسبت به روز معاملاتی قبل به ۷۳ هزار و ۷۲۰ ریال رسید.

در آخرین روز هفته شاهد رشد قیمت در نماد پالایش بودیم شپنا و شتران با صف خرید سنگین مواجه شدند، اما شبند رو شبریز به رشد یک درصدی بسنده کردند. امروز صندوق پالایشی یکم افزایشی بود و نمادهای شپنا و شتران تاثیر مثبت در شاخص کل داشتند و شپنا و شبندر پرتراکنش‌های بازار بودند و باز هم نماد پالایش بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد.
نماد شتران (شرکت پالایش نفت تهران) افزایش ۳.۵۲ درصد، نماد شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) رشد ۱.۵۷ درصدی و شبریز (پالایش نفت تبریز) ۱.۲۶ درصد رشد و نماد پالایش نفت اصفهان شپنا (رشد ۳.۸۱ درصدی را تجربه کردند.


ارزش پالایشی یکم ۱۲ خرداد ۱۴۰۰

امروز چهارشنبه ۱۲ خردادماه ۱۴۰۰ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با رشد ۱.۸۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۳۷۲ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۶۸۶ هزار تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با افزایش ۲.۸۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۴۴۴ تومان معامله شد.
این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

منبع : نبض بورس

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: