bazarnews

کد خبر: ۹۳۷۵۱
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۵
فرماندار حمیدیه گفت: مدارس نیمه تمامی در این شهرستان با توجه به وجود پیشرفت فیزیکی بیش از ۴۰ درصد چند سال است که ساخت آن‌ها متوقف شده است و از دستگاه‌های مربوطه تقاضا داریم برای رفاه حال دانش آموزان منطقه این مدارس را تکمیل کنند.
فرماندار شهرستان حمیدیه گفت: طبق دستور استاندار خوزستان مصوب شده است که شرکت آب و فاضلاب استان با وزیر نیرو مکاتباتی با امضای استاندار در این خصوص داشته باشد تا برای تامین اعتبار اقدامات ضروری انجام شود.

شاهین هاشمی افزود  : همچنین شرکت آب و فاضلاب استان مکلف به تکمیل ۲ کیلومتر پروژه آب روستایی بخش گمبوعه و ایستگاه پمپاژ دهلیز شده است.

فرماندار حمیدیه همچنین با اشاره به نبود نمایندگی از برخی ادارات و سازمان‌های استان در این شهرستان بیان کرد: متاسفانه با وجود اینکه مدت زیادی از شهرستان شدن حمیدیه می‌گذرد، اما هنوز بسیاری از سازمان‌ها و ادارات در این شهرستان نمایندگی ندارند.

وی گفت: طبق دستور استاندار خوزستان و برای ارائه خدمات به مردم این منطقه تمامی ادارات و سازمان‌ها بدون نمایندگی در این شهرستان لیستی را تهیه و برای اخذ مجوز از سازمان‌های اداری و استخدامی کشور به استانداری ارائه دهند.

فرماندار حمیدیه اظهار داشت: اداره کل راهداری استان موظف به تسریع در تکمیل راه‌های روستایی بخش گمبوعه، مسیر خسرج و چمیم و رامسه تا پایان آذرماه سالجاری شدند.

هاشمی افزود: باتوجه به گره ترافیکی مسیر حمیدیه با آرامستان سیدهادی اداره کل راه و شهرسازی استان نیز باید مطالعه و طرح پیشنهادی جهت رفع این مشکل ارائه دهد.

وی همچنین با اشاره به ساخت یک بیمارستان ۶۴ تختخوابی در این شهرستان بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی اهواز و سازمان مدیریت و برنامه ریزی پیگیری لازم را نسبت به تامین اعتبار جهت احداث بیمارستان ۶۴ تختخوابی حمیدیه انجام دهند و اداره کل راه و شهرسازی ظرف یکماه نسبت به واگذاری زمین مورد نیاز به دانشگاه علوم پزشکی اقدام کند و دانشگاه علوم پزشکی در این خصوص همکاری داشته باشند.
 

فرماندار حمیدیه ادامه داد: مدارس نیمه تمامی در این شهرستان با توجه به وجود پیشرفت فیزیکی بیش از ۴۰ درصد چند سال است که ساخت آن‌ها متوقف شده است و از دستگاه‌های مربوطه تقاضا داریم برای رفاه حال دانش آموزان منطقه این مدارس را تکمیل کنند.
خبرگزاری صداوسیما
برچسب ها: حمیدیه ، آب آشامیدنی ، آب
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: