bazarnews

کد خبر: ۹۴۰۵۴
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۲
دو مزرعه غیرمجاز ارز دیجیتال که در یکی از شهرک‌های مسکونی بزرگ، به شکل مخفیانه در حال فعالیت با استفاده از برق غیرمجاز بود، شناسایی وماینر‌های نصب شده جمع آوری شد.
با افزایش دمای هوا و ضرورت کاهش بار شبکه توزیع برق کشور و در راستای طرح مبارزه با مزارع غیرمجاز ارز دیجیتال، بازرسان منطقه برق افسریه از مناطق ۲۲ گانه شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ و کارشناسان دفتر حراست و امور محرمانه این شرکت، موفق شدند دو مزرعه غیرمجاز ارز دیجیتال را که در یکی از شهرک‌های مسکونی بزرگ، به شکل مخفیانه در حال فعالیت با استفاده از برق غیرمجاز بود، شناسایی و با همراهی عوامل قضایی و انتظامی اقدام به جمع آوری ماینر‌های نصب شده کنند.
جمع آوری ماینر‌های غیرمجاز ارز دیجیتال از یکی شهرک‌های مسکونی بزرگ
مدیر منطقه برق افسریه با بیان این که متخلفان به‌منظور خنک کردن ماینر‌های این مزارع از ۵ دستگاه کولرگازی، ۳ دستگاه کولر آبی و ۷ هواکش صنعتی استفاده می‌کردند افزود: برق مورد استفاده این دو مزرعه معادل مصرف بیش از ۱۵۰ مشترک خانگی بود که به شکل غیرمجاز، از کابل‌های زمینی تامین می‌شد و با هوشیاری کارشناسان این منطقه و دفتر حراست و امورمحرمانه شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، شناسایی و قطع شد.

جهانی تصریح کرد: با همراهی نیروی انتظامی، ماینر‌های غیرمجاز، جمع آوری و با تشکیل پرونده، پیگیری‌های حقوقی و قضایی و پرداخت خسارات وارد به شبکه توزیع برق نیز در دستور کار قرار گرفته است.
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: