bazarnews

کد خبر: ۹۴۱۶۵
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۲
مدیر شبکه شاد گفت‌: آموزش و پرورش باید درصدد حفظ و ارتقای ظرفیت‌های شبکه شاد حتی پس از کرونا باشد.

 نیلوفر شرفی مدیر شبکه شاد در مورد ادامه فعالیت شبکه شاد در سال تحصیلی جدید گفت: فعالیت شبکه شاد در سال تحصیلی جدید ادامه خواهد داشت. هرچند آموزش و پرورش برای حضوری شدن آموزش تمام تلاش خود را خواهد کرد. چراکه غیرحضوری شدن آموزش در بسیاری از کشورها عواقبی را متوجه دانش‌آموزان، خانواده‌ها و همچنین نظام تعلیم وتربیت کرده است.

شرفی افزود: با توجه به حضوری شدن آموزش در بسیاری از کشورها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تمایل ما هم رفتن به سمت شیوه حضوری آموزش است.

وی در مورد ادامه فعالیت شبکه شاد توضیح داد: آموزش و پرورش مایل است حتی بعد از کرونا هم شاد را به عنوان ابزار مکمل در آموزش‌ها حفظ کند و از ظرفیت آن برای توسعه ابعاد تعلیم و تربیت استفاده کند. چراکه این ظرفیت مفیدی که ایجاد شده است منجر به آشنایی تمام اعضای چرخه تعلیم و تربیت با فرآیندهای آموزش مجازی شده است

 

 

شبکه شاد ابزاری برای ارتقای کیفیت آموزش

شرفی در این مورد که با استفاده از این ظرفیت در اختیار، می‌توان کیفیت آموزش را هم ارتقا داد، گفت: از ظرفیت ایجاد شده برای حرکت به سمت شیوه آموزش ترکیبی و ارتقا کیفیت آموزش می‌توان استفاده کرد. از این جهت ما به دنبال ارتقای ظرفیت‌های شاد هستیم تا هم برای اوقات فراغت دانش‌آموزان در تابستان و هم برای سال آینده بتوانیم از تمامی قابلیت‌های آن استفاده کنیم.

وی در مورد قابلیت‌های ویژه این شبکه گفت: علاوه بر مواردی که بحث آن شد، شبکه شاد قابلیت‌هایی را همچون امکان اطلاع‌رسانی در سطح وسیع را در اختیار خانواده آموزش و پرورش قرر می‌دهد. از طرفی امکان برگزاری جلسات ملی و محلی در آن فراهم است که تا پیش از این پر هزینه بود.

مدیر شبکه شاد افزود: این شبکه بستر مناسبی را برای رده‌های سنی کودک و نوجوان در اختیار ما قرار می‌دهد. به همین جهت آموزش و پرورش باید در صدد حفظ این ظرفیت و ارتقای قابلیت‌های آن باشد. 

میزان/

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: