bazarnews

کد خبر: ۹۴۴۵۳
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۷
فرمانده ناجا در جلسه قرارگاه جهادی نهضت تامین مسکن کارکنان ناجا، گفت: با ریل گذاری هدفمندی که از طریق وزارت راه و شهرسازی و ناجا در کشور انجام شده است مشکل تامین مسکن، در این نیرو برطرف شود.
بیست و یکمین جلسه قرارگاه جهادی نهضت تامین مسکن کارکنان ناجا طی نشست مشترک با حضور سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی به همراه معاونان پلیس‌های تخصصی و محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی به اتفاق معاونان مربوطه از طریق ویدئوکنفرانس با فرماندهان انتظامی و مدیران کل ادارات مسکن و شهرسازی استان‌ها در ستاد ناجا برگزار شد.

سردار حسین اشتری در حاشیه این نشست درباره مشکل مسکن کارکنان نیروی انتظامی گفت: یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها در بحث تامین معیشت کارکنان نیروهای مسلح، تامین مسکن مورد نیاز آنان است.

وی با اشاره به اینکه از سال گذشته قرارگاه جهادی نهضت تامین مسکن کارکنان ناجا با هدف تامین مسکن برای این عزیزان راه اندازی شده است، افزود: جلسات متعددی با حضور آقای اسلامی وزیر راه و شهرسازی در این باره برگزار شده که بحمدالله گام‌های خوبی نیز برداشته شده است.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور یادآور شد: پیش بینی این بود که تا ۵ سال آینده خلاء تامین مسکن کارکنان با حرکت جهادی با هماهنگی و مساعدت ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت راه و شهرسازی بر طرف شود.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه امروز هم خوشبختانه بخش اعظمی از نیازها و مشکلات در این مورد برطرف شده است، تصریح کرد: با ریل گذاری خوبی که از طریق وزارت راه و شهرسازی و ناجا به ویژه در استان‌ها صورت گرفته است ان شاءالله تا چند سال آینده مشکل تامین مسکن هم ملکی و هم سازمانی در سطح این نیرو برطرف شود تا بخش مهمی از مشکلات معیشت کارکنان خدوم نیروی انتظامی رفع گردد.

وی با اشاره به اینکه کارکنان زحمتکش ناجا به طور شبانه روزی در حال خدمت رسانی به مردم عزیز در کشور هستند، خاطرنشان کرد: یکی از وظایف اصلی ما به عنوان فرماندهان و مسئولان نیروی انتظامی تلاش برای بهبود وضع معیشتی کارکنان است چراکه اگر دغدغه این عزیزان رفع شود به طور حتم در اجرای موفقیت آمیز ماموریت‌ها تاثیر بسزایی خواهد داشت.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: