bazarnews

کد خبر: ۹۵۱۵۶
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۳
با توجه به زیاد شدن تقاضای عموم برای سفر‌های کاری و تفریحی، به جز دفاتر فروش بلیط هواپیما، وب سایت‌ها و حتی اپلیکیشن‌هایی به وجود آمدند تا کمکی به افراد کنند.

با توجه به زیاد شدن تقاضای عموم برای سفرهای کاری و تفریحی، به جز دفاتر فروش بلیط هواپیما، وب سایت ها و حتی اپلیکیشن هایی به وجود آمدند تا کمکی به افراد کنند. وب سایت ها و اپلیکیشن ها، نکات مثبت زیادی دارند و استفاده کردن از آن ها هم بسیار راحت و بدون دردسر است. خب از آنجایی که تقریبا حتی خریدها هم اینترنتی شده اند، کمتر کسی برای تهیه بلیط هواپیما یا اتوبوس به دفتر مربوطه مراجعه می کند و تا حد امکان سعی می کند که از راه دور بلیط مقصد خود را رزرو کند.

این بلیط های آنلاین، همانند بلیط هایی که حضوری تهیه می شوند، مشخصاتی دارند تا افراد بتوانند راحت تر مقصد مورد نظر خود را انتخاب کنند‌. همچنین در خصوص زیاد شدن تقاضا برای خرید بلیط، سایت ها و اپلیکیشن هایی هم به وجود آمدند تا نیازهای عموم را برطرف کنند. خب در اینجا سوالی پیش می آید که آیا تمام سایت ها، اپلیکیشن ها و... معتبر هستند؟

 اگر معتبر و قانونی نباشند علاوه بر این که بلیطی رزرو نمی شود، پول بلیط از حساب کسر می شود و حتی در برخی از مواقع هکرها، با استفاده از درگاه های پرداخت تقلبی، حساب های بانکی را هک و آن ها را خالی می کنند.

از این رو پیدا کردن سایت هایی که هم بتوان به راحتی در آن ها بلیط پرواز خارجی و هم ایرانی پیدا کرد، بسیار مهم است و نمی توان به تمام وب سایت های موجود اعتماد کرد. در ادامه مقاله، ما سایت ها و اپلیکیشن هایی را معرفی می کنیم تا بتوانید به راحتی هر نوع بلیطی را از آنجا، با مشاهده کردن قیمت های مناسب، تهیه و رزرو کنید.

بهترین سایت خرید بلیط هواپیما

همان طور که در مطالب بالاهم ذکر شد، سایت ها و برنامه هایی وجود دارند که به راحتی می توان از آن ها بلیط تهیه کرد. قانونی و معتبر بودن این سایت ها، بسیار حائز اهمیت است و باید سایتی را انتخاب کرد که هم از لحاظ قیمت و هم معتبر بودن، در گوگل رتبه داشته باشد و نماد اعتماد هم در این سایت ها قابل روئیت باشد.

 اپلیکیشن مستر بلیط، یکی از معتبر ترین اپلیکیشن های خرید بلیط هواپیما می باشد که تمام بلیط های چارتر، ایرلاین های متفاوت، مبدا و مقصد واضح، قیمت های مناسب و... را به راحتی نشان می دهد. زمانی که برای خرید وارد این برنامه می شوید، به درگاه های معتبر بانک های موجود اسلامی نیز متصل می شود که امنیت کامل دارند و حتی کمتر کسی می تواند آن ها را هک کند.

 مستر بلیط به جز اپلیکیشن، وب سایت هم نیز دارد؛ افرادی که قابلیت نصب اپلیکیشن بر روی گوشی خود را نداردند، می توانند از وب سایت به صورت آنلاین بلیط خریداری و رزرو کنند. همچنین این سایت، یکی از معتبر ترین سایت های خرید و فروش بلیط هواپیماست که تمام بلیط های خود را بدون واسطه ارائه می دهد. بلیط هایی هم که بدون واسطه فروخته می شوند، از نظر هزینه تفاوت زیادی با بقیه بلیط ها دارند و ارزان تر هستند.

خرید بلیط از اپلیکیشن مستر بلیط چه نکات مثبتی دارد؟

در مطلب بالا، کمی به فواید خرید از اپلیکیشن مستر بلیط اشاره کردیم. اما در این قسمت قصد داریم که گسترده تر برایتان شرح دهیم که خرید از مستر بلیط‌ چه نکات مثبتی دارد. پس حتما در ادامه مقاله را با دقت بیشتری بخوانید.

صرفه جویی در زمان

یکی از مهم ترین نکات مثبت رزرو بلیط از اپلیکیشن مستر بلیط، صرفه جویی در زمان است. اگر فردی باشید که مدام با رزرو بلیط و خرید آن ها در ارتباط باشید، قطعا متوجه شده اید که در ایام پر سفر، تهیه بلیط چقدر سخت و دشوار است.

 این اپلیکیشن با راهنمایی که می کند سبب می شود تا بلیط ها را پیش از اتمام بخرید و در زمان خود نیز صرفه جویی کنید. زیرا سرعت نت در اپلیکیشن بالاتر از سایت است و به راحتی می توان بلیط مورد نظر را رزرو کرد.

مطلع شدن از تخفیف ها


این اپلیکیشن قابلیت دیگری نیز دارد و آن هم مطلع کردن افزاد از بلیط های تخفیف دار می باشد. با آگاهی از این بلیط ها می توانید هزینه سفر خود را کم کنید و هزینه ای که قصد داشتید برای خرید بلیط پرداخت کنید را برای زمان سفر خرج کنید. همچنین ممکن است که حتی بلیط های سفرهای خارجی که هزینه نسبنا زیادی دارند، تا حد ممکن نصف شوند و امکان خرید آن را هم فراهم سازند.

قانونی و معتبر بودن اپلیکیشن

در مطالب بالا ذکر کردیم که یافتن یک سایت یا اپلیکیشنی که معتبر و قانونی باشد چقدر مهم است. این اپلیکیشن در مرحله اول بر روی قانونی و معتبر بودن خود ادعا دارد که کاربران به راحتی و خیالی مطمئن می توانند، از آن بلیط تهیه کنند.

همچنین این سایت و اپلیکیشن، سال های زیادی در خصوص خرید و فروش بلیط هواپیما سابقه کاری دارند و تا کنون هم مشکلی در این باره و خرید بلیط به وجود نیامده است. پس به راحتی می توانید از آنجا بلیط رزرو و تهیه کنید و سپس برای دریافت آن، به گیت یا باجه مورد نظر در فرودگاه مراجعه کنید.

کاربرد راحت و سریع

یکی دیگر از نکات مثبت استفاده از اپلیکیشن مستر بلیط، کاربرد سریع و راحت است. تصور کنید که قصد دارید در زمان های پر سفر که بلیط به سختی تهیه می شوید، سفر کنید. قطعا در این مواقع اگر کمی دیر اقدام به خرید کنید ممکن است همان لحظه بلیطی که قصد خرید آن را داشتید، تمام شود و روز شما هم برای خرید بلیط به روز دیگری موکل شود.


تا سلایت مورد نظر را در گوگل بیایید و وارد آن شوید که حتی در برخی از مواقع ممکن است نت ضعیف باشد، بلیط هایی که قصد تهیه و رزرو آن را داشتید، تمام می شوند. اما زمانی که اپلیکیشن مستر بلیط را بر روی تلفن های همراه خود نصب کنید، کافی است که وارد آن شوید، بلیط را انتخاب و سپس خریداری کنید. کار با این اپلیکیشن هم بسیار راحت و تمامی افراد با سن های متفاوت می توانند از آن استفاده کنند.

تهیه بلیط از تمامی کشورهای خارجی

سایت و اپلیکیشن مستر بلیط، ویژگی مثبت دیگری که دارند، خرید تمامی بلیط های کشورهای خارجی می باشد. تمام شهرهایی که به فرودگاه تهران و بقیه شهرستان های بزرگ پرواز دارند، در این برنامه و وب سایت موجود است.

می توانید در قسمت پروازهای خارجی، گزینه کشور مورد نظر را انتخاب کنید. سپس شهری که به ایران پرواز دارد را نیز انتخاب کنید. سپس همانند خرید بلیط پروازهای داخلی می توانید آن را رزرو کنید.

خرید بلیط های چارتر

خرید و مشاهده کردن بلیط های چارتر،  نکته مثبت دیگر استفاده کردن از این اپلیکیشن می باشد. قطعا باید بدانید که بلیط های چارتر چقدر پر طرفدار هستند و با توجه به قیمت و زمان رفت و برگشت، اکثر افراد سعی می کنند تا آن ها را تهیه کنند. این بلیط ها در اپلیکیشن و وب سایت مستر بلیط موجود هستند و با توجه به مبدا و مقصد می توان آن ها را خریداری کرد.

 حتی می توانید در مواقع پر سفر که اکثر پرواز ها پر شده اند، بلیط های چارتر بیابید تا هم از نظر هزینه و هم زمان صرفه جویی کنید. بلیط های چارتر را می توانید در خصوص بلیط های رفت و برگشت نیز مشاهده کنید‌.

تهیه راحت بلیط برای پروازهای داخلی

زمان های پر سفر و ایامی که تعطیلات است، بلیط هواپیما و وسایل نقلیه دیگر مثل اتوبوس و... دیر یافت می شوند. به عنوان مثل تهیه بلیط هواپیما قشم، که شهری پرطرفدار است، به شدت سخت و غیر ممکن به نظر می رسد. با استفاده از وب سایت و اپلیکیشن مستر بلیط، می توانید آن ها را راحت تهیه کنید.


 همچنین تمام پروازهای داخلی و تمام ایرلاین های موجود در کشور ایران، قابل روئیت هستند که می توانید با توجه به مبدا و مقصد سفر خود، آن ها را به راحتی و در کمترین هزینه ممکن رزرو کنید.

نکات مهمی که در خصوص خرید و رزرو بلیط هواپیما وجود دارد

شاید خرید بلیط هواپیما کار ساده و راحتی به نظر برسد، اما کوچکترین اشتباه سبب می شود تا پرواز به مشکل بر بخورد و حتی در بین مبدا و مقصد، اشتباهی به وجود آید. برای خرید و رزرو بلیط به صورت آنلاین، حتما باید به مبدا و مقصد توجه داشت.

 به عنوان مثال اگر قصد دارید که به کره جنوبی سفر کنید، باید شهرهایی که در بین پرواز در آن توقف دارید را با توجه و دقت کامل بررسی کنید تا اگر برای‌کار به آنجا سفر می کنید، مشکلی برای‌ کار درست نشود. نکته دیگری که باید به آن دقت کرد ذکر مشخصات کامل برای خرید بلیط است.

مشخصات ذکر شده حتما باید با پاسپورت هم خوانی داشته باشد تا در صورت تحویل گرفتن بلیط ها، اتفاقی رخ ندهد. به عنوان مثال اگر قصد خرید بلیط برای یکی از اعضای خانواده را دارید، حتما باید مشخصات او را که در پاسپورت یا کارت ملی ذکر شده درج کنید.

برچسب ها: سفر ، بلیط ، هواپیما ، بازارنیوز
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: