bazarnews

کد خبر: ۹۵۲۵۰
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۷
رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران اظهار داشت: در تعطیلات پایانی تیر ماه و حجم بالای تردد و سفر، طرح کنترل و نظارت بر وسایل نقلیه عمومی در این استان با ۲۰ اکیپ شبانه روزی با شدت و نظارت دقیق‌تر صورت پذیرفت.
ناهید شهرامی نیا رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران اظهار داشت: به منظور بازدارندگی ، شناسایی و اعمال قانون با تخلفات رانندگی و همچنین ارتقای ایمنی تردد و کاهش تصادفات و فوتی های جاده ای ، طرح کنترل و نظارت بر تردد وسایل نقلیه عمومی توسط این اداره کل و قرار گاه پلیس راه استان به اجرا در آمد.
وی ادامه داد: این طرح به صورت گشت های مشترک ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ها و پلیس راه بوده که در تمامی محورهای مواصلاتی پرخطر و پر تردد در جهت تشدید کنترلهای میدانی ناوگان عمومی حمل‌ونقل و کنترل مدارک و تجهیزات ایمنی آنها در طول راه ها و محل‌های توقف( پایانه های مسافری ، مقابل پلیس راه ها ) انجام شده است.
رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران خاطر نشان ساخت: طرح مذکور در تعطیلات پایانی تیر ماه در جاده های برون شهری استان با ۲۰ اکیپ کنترل و نظارت اجرا شده که طی آن تعداد ۴۱۷ ناوگان عمومی مورد کنترل قرار گرفت.
شهرامی نیا افزود: از تعداد ۴۱۷ مورد ناوگان بازدید شده در ایام تعطیلات مذکور، تعداد ۳۶ مورد تخلف حمل و نقلی احصاء شد که برای طرح در کمیسیون های ماده ۱۱ ، ۱۲و ۱۴ در دست بررسی قرار دارد./ برنا
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: