bazarnews

کد خبر: ۹۵۵۲۶
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۸
تازه‌ترین گزارش‌ها نشان می‌دهد که قیمت پژو ۲۰۰۸ در بازار ۹۱۵ میلیون تومان است.
آن گونه که در جدول قیمت فروشندگان در بازار مشاهده می‌شود، در حال حاضر پژو۲۰۶ تیپ دو ۲۳۲ میلیون تومان قیمت دارد. این در شرایطی است که پژو۲۰۶ تیپ۵ نیز به قیمت ۲۷۵ میلیون تومان به فروش می‌رود.

در حالی این قیمت‌ها از سوی فروشندگان اعلام می‌شود که در بازار قیمت خودرو‌ها در روز‌های گذشته با افزایش همراه بوده است؛ به طوری که قیمت پژو ۲۰۰۸ حدود ۲۵ میلیون تومان افزایش یافته و با قیمت ۹۱۵ میلیون تومان به فروش می‌رود.

افزایش قیمت پژو ۲۰۶ تیپ دو نیز در حدود ۷ میلیون تومان و پژو۲۰۶ تیپ ۵ حدود ۵ میلیون تومان بوده است.در بازار خودرو پژو۲۰۷ اتوماتیک به قیمت ۳۹۰ میلیون تومان به فروش می‌رود و این در شرایطی است که در طول یک هفته گذشته با افزایش ۵ میلیون تومانی قیمت مواجه شده است.

در بازار خودرو در حال حاضر پژو۴۰۵ جی ال ایکس دوگانه سوز به قیمت ۲۲۵ میلیون تومان به فروش می‌رود. این خودرو هفته گذشته ۲۱۷ میلیون تومان قیمت داشت.

بنا به این گزارش، رانا LX با افزایش قیمت ۱۱ میلیون تومانی نسبت به هفته گذشته، هم اکنون در بازار ۲۲۲ میلیون تومان قیمت دارد. سمند LX EF ۷ هم به قیمت ۲۶۰ میلیون تومان فروخته می‌شود و این در حالی است که این خودرو در هفته گذشته ۲۵۵ میلیون تومان قیمت داشت.

/خبرآنلاین
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: