bazarnews

کد خبر: ۹۵۷۷۵
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۲
مدیرعامل نیروگاه مفتح با بیان اینکه نرخ خروج اضطراری این نیروگاه طی پنج سال گذشته هزار درصد کاهش داشته، افزود: نرخ خروج اضطراری از ۱۱.۶ درصد در سال ۹۵ به ۱.۱۲ درصد در سال ۹۹ کاهش یافته است.
به نقل از روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید مفتح؛ عبدالمجید دیناروند نیروگاه شهید مفتح با افزایش آمادگی در سال ۹۹ و کاهش چشمگیر نرخ خروج اضطراری، رتبه نخست آمادگی تولید در سال ۹۹ را در بین نیروگاه‌های حرارتی کسب کرد.

دیناروند با اشاره به کسب این رتبه در پیک تابستان سال گذشته، پایداری واحد‌های نیروگاه، توانایی تولید نامی و کاهش خروج اضطراری را از مهمترین مشخصه‌های واحد‌های نیروگاهی برشمرد و افزود: با شروع روند روبه رشد نیروگاه شهید مفتح از سال ۹۵ این مجموعه موفق شد برای دومین سال متوالی رتبه نخست آمادگی تولید را از آن خود کند.

مدیر عامل نیروگاه با بیان اینکه نرخ خروج اضطراری این نیروگاه در طی پنج سال گذشته یک هزار درصد کاهش داشته است؛ افزود: نرخ خروج اضطراری از ۱۱.۶ درصد در سال ۹۵ به ۱.۱۲ درصد در سال ۹۹ کاهش یافته که این موضوع یک موفقیت بزرگ برای صنعت تولید برق محسوب می‌شود.

دیناروند ضمن تأکید بر عزم جدی پرسنل نیروگاه در تکرار موفقیت قبلی گفت: نیروگاه شهید مفتح با آمادگی ۱۰۰ درصدی و پایدار انرژی در تابستان سال‌جاری نقش مهمی در تأمین بخشی از نیاز شبکه سراسری برق کشور داشته است.

/بازار
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: