bazarnews

کد خبر: ۹۵۸۲۹
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۶
پست‌بانک‌ایران با هدف ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، توسعه ورزش و حمایت از ورزش‌های قهرمانی، حامی مالی کاروان ورزشی بازی‌های پارا المپیک ۲۰۲۰ توکیو شد.
به نقل از اداره کل روابط عمومی پست‌بانک‌ایران، بهزاد شیری مدیرعامل بانک، در مراسم امضای تفاهم نامه با اشاره به اینکه معلولیت و کم‌توانی، ناتوانی نیست، گفت: پست بانک ایران برای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود در بخش‌های مختلف فرهنگی و ورزشی حضور فعال دارد و افتخار داریم که در کارزار ورزشی پارا المپیک ۲۰۲۰ توکیو نیز حامی ورزشکاران کشورمان هستیم.

شیری با بیان اینکه ضعف جسمانی هرگز مانعی برای موفقیت و پیشرفت نیست، اظهار کرد: بسیاری از کم‌توانان دارای اندیشه‌های خلاق و در بسیاری از امور زندگی و شغلی خود موفق و پیشرو هستند و حضور در میادین ورزشی و کسب سهمیه پارا المپیک این موضوع را ثابت می‌کند.

وی افزود: امیدوارم با حمایت مسئولان کشور و پست‌بانک‌ایران و برنامه ریزی‌های مناسب زمینه کسب مدال‌های پر‌افتخار برای کشور در این دوره از مسابقات بین‌المللی برای تمام ورزشکاران، فراهم شود.

براساس این تفاهم‌نامه، آرم و لوگوی پست‌بانک‌ایران در اردو‌های تیم‌های ملی از جمله: والیبال نشسته، بسکتبال با ویلچر، پارا وزنه‌برداری و سایر تیم‌های اعزامی به پارا المپیک توکیو ۲۰۲۰ و ساختمان اداری کمیته ملی پارا المپیک و برگزاری مصاحبه‌ها و... در معرض دید عموم علاقمندان ورزشی، قرار می‌گیرد.

/ اکونا پرس
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: