bazarnews

کد خبر: ۹۵۸۸۱
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۳
رییس هیات مدیره شرکت مادر تخصصی مهندسی آب و فاضلاب کشور عنوان کرد:
رییس هیات مدیره  شرکت مادر تخصصی مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: از آنجا که وزیر پیشنهادی نیرو سابقه وزارت داشته است و نسبت به حوزه آب و برق بسیار دغدغه مند است، چشم انداز روشن و مشخصی را با حضور علی اکبر محرابیان در وزارت نیرو متصور هستم. 
گروه نفت و انرژی بازارنیوز: حمیدرضا جانباز درباره علی اکبر محرابیان؛ وزیر پیشنهادی نیرو اظهارداشت: با توجه به جلسات تخصصی که با وزیر پیشنهادی نیرو داشته ایم، به نظر می رسد که وی نسبت به حوزه آب و برق و نیروی کارشناسی که در این مجموعه وجود دارد بسیار دغدغه مند است و می  خواهد تمام توان خود را برای حل مشکلات و اجرای پروژه‌های جدید بگذارد.
 
وی ادامه داد: یکی دیگر از رویکردهای خوب و علمی علی اکبر محرابیان، این است که می‌خواهد اجرا کننده برنامه های باشد که بخش قابل توجهی از آنها روی کاغذ مانده است؛ با چنین رویکرد و نگاهی وزارت نیرو می تواند چالش های موجود را با سرعت پشت سر بگذارد. 
 
رییس هیات مدیره شرکت مادر تخصصی مهندسی آب و فاضلاب کشور تصریح کرد: وزیر پیشنهادی نیرو در جلسه ای عنوان کرد که وزیر، برنامه ترسیم و تدوین نمی کند بلکه وزارت نیرو به دنبال اجرا برنامه ها باید باشد.این رویکرد بسیار خوب و مثبت است که وزارت نیرو در دوره جدید مدیریت می تواند داشته باشد. 
 
وی ادامه داد: با توجه به سوابق علی اکبر محرابیان، در زمان وزارت صنایع و معادن و پروژه مهر ماندگار امیدوارم که وی با رای بالا بتواند رای اعتماد نمایندگان خانه ملت را بگیرد و در وزارت نیرو برنامه های توسعه ای خود را عملیاتی کند. 
 
جانباز تاکید کرد: اگر بخواهیم عملکرد موفقی در بخش آب داشته باشیم باید ترکیبی از بخش کشاورزی، شرب و نیازهای زیست محیطی رو تلفیق کنیم و برآن اساس تصمیم گیری کنیم؛ لذا مشکلات موجود با همکاری و همدلی بین مجلس، کارشناسان و صاحبنظران قابل حل است.
 
پایان پیام//
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: