bazarnews

کد خبر: ۹۵۸۸۴
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۳
پاداش پایان خدمت بازنشستگان در تمام استان‌ها تا آخر هفته انجام می‌شود.
در آخرین روز‌های دولت دوازدهم، پاداش پایان خدمت بازنشستگان در حال واریز شدن است.

بازنشستگانی که سال قبل یا حتی قبلتر از آن بازنشست شده‌اند، مدت‌ها در انتظار دریافت پاداش پایان خدمت خود بودند؛ پاداشی که براساس قانون باید بسیار زودتر از این‌ها پرداخت شود.

براساس اخبار دریافتی، در بسیاری از استان‌ها پرداخت‌ها آغاز شده است؛ سازمان برنامه و بودجه با اختصاص اعتبار در آخرین روز‌های دولت دوازدهم، پرداخت پاداش‌ها را آغاز کرده است.

این در حالیست که در استان‌هایی که این مبلغ به حساب بازنشستگان واریز نشده، قرار است در همین هفته کار به انجام برسد؛ برای نمونه، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر گفت: مطالبات بازنشستگان برخی دستگاه‌های اجرایی مانند مرخصی و پاداش پایان خدمت آن‌ها از سال ۹۶ به بعد پرداخت نشده بود که ۸۰ درصد مانده مرخصی‌ها تا پایان سال ۹۸ مربوط به ۲۴ دستگاه اجرایی استان پرداخت شده است.

وی افزود: تنها مطالبات بازنشستگان در سال گذشته باقی مانده بود که به ۲۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز بود و با پیگیری صورت گرفته با سازمان هدفمندی یارانه‌ها، برای ۲۴ دستگاهی که ارقام دریافت و تطبیق صورت گرفته بود واریز شد و تا سه روز دیگر به حساب بازنشستگان که افزون بر صد نفر هستند واریز می‌شود.

با اینکه پرداخت پاداش بازنشستگان در دولت تدبیر و امید عمدتاً با تاخیر‌های چندماهه و چند ساله مواجه بوده، اما ظاهراً در آخرین رویز‌ها قرار است معوقات بازنشستگان استان‌های مختلف پرداخت شود و کار به دولت بعدی موکول نشود.

/ایلنا
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: