bazarnews

کد خبر: ۹۶۷۴۳
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۳
آئین بازگشایی مدارس کشور امروز با حضور رئیس جمهور و با پخش زنده از طریق اپلیکیشن «شاد» انجام شد.
بنا به اعلام اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، صبح امروز همزمان با آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش با حضور در مدرسه پسرانه فولادفر شهرری، به صورت رسمی در آئین بازگشایی مدارس کشور که پخش زنده آن از طریق «شاد» نیز انجام شد، شرکت کردند.

در این مراسم که مهدی اخوان بهابادی مدیرعامل همراه اول نیز حضور داشت، رئیس جمهور با اشاره به برنامه «شاد»، از زحمات تمامی تلاشگران عرصه آموزش در دوران کرونا تقدیر کرد.

دکتر رئیسی هزینه کردن در امر آموزش را بزرگترین سرمایه‌گذاری دانست و با اشاره به اینکه ظرفیت‌های فضای مجازی باید فعال شود، اظهار کرد: توسعه کشور در گرو توسعه آموزش و پرورش آن است و در این راستا عدالت آموزشی امر مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

روشن نگاه داشتن چراغ آموزش با شاد
کاظمی نیز در بخشی از سخنرانی خود به اقدامات وزارت آموزش و پرورش در حوزه توسعه عدالت آموزشی پرداخت و گفت: در این راستا با استفاده از ظرفیت تمام سازمان ها، زمینه آموزش همگانی را فراهم آوردیم که «شاد» یک نمونه آن بود؛ به این واسطه توانستیم چراغ آموزش را در کشور روشن نگاه داریم.

گفتنی است شاد، رسانه آموزشی - تعاملی ملی است که همزمان با شیوع کرونا در کشور، توسط همراه اول برای کمک به نظام آموزشی کشور پایه‌گذاری شد.

/میزان
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: