bazarnews

کد خبر: ۹۶۸۶۲
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۰
صندوق بیمه کشاورزی تاکنون با ارائه طرح‌های نوین بیمه‌ای و راهبری برخط از کشاورزی کشور پشتیبانی کرده است که تحقق ۹۸درصدی برنامه ابلاغی سال زراعی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ در بخش طیور نمونه‌ای از این پشتیبانی‌ها است.
مدیریت هوشمندانه مخاطرات بخش کشاورزی به لحاظ نقشی که در تأمین امنیت غذایی کشور دارد، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و صندوق بیمه کشاورزی تاکنون با ارائه طرح‌های نوین بیمه‌ای و راهبری برخط این بخش مهم از کشاورزی کشور پشتیبانی کرده است که تحقق ۹۸ درصدی برنامه ابلاغی سال زراعی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ در بخش طیور نمونه‌ای از این پشتیبانی‌ها است.

عملکرد صندوق بیمه کشاورزی در ۳۲ استان کشور در سال زراعی ۴۰۰-۱۳۹۹ نشان دهنده بیمه بیش از یک میلیارد و ۲۸۰ میلیون قطعه در بخش طیور و تحقق ۹۸ درصدی پرتفوی ابلاغی در این بخش است. این در حالی است که صندوق بیمه کشاورزی با بیمه بیش از ۲ میلیون و ۳۰۰ هزارهکتار در بخش زراعت و بیش از ۲۹.۵ میلیون واحد دامی عملکرد قابل قبولی داشته است.

بر اساس این گزارش، در بررسی‌ها و ارزیابی‌های به عمل آمده، مدیریت‌های شعب بانک کشاورزی در استان‌های اردبیل، چهارمحال و بختیاری و خوزستان عملکرد مطلوبی را در زمینه بیمه کشاورزی داشته اند و با کسب امتیاز مطلوب، به ترتیب رتبه‌های نخست تا سوم را به خود اختصاص داده اند.

/بازار
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: