bazarnews

کد خبر: ۹۷۱۰۹
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۰
توکلی، رئیس هیئت مدیره شرکت تعاونی سهام عدالت کشور شمار سهامداران شیوه مدیریت غیرمستقیم در استان مازندران را یک میلیون و ۶۵۰ هزار نفر اعلام کرد.
عسکر توکلی با بیان اینکه با بیان اینکه برای فروش سهام عدالت به سجام نیاز است، از سهامداران خواست با توجه به افزایش قیمت سهام از فروش آن خودداری کنند.

وی با اظهار اینکه با آزادسازی سهام عدالت باید سود توسط شرکت سرمایه گذاری استان‌ها توزیع شود، ادامه داد: در حال حاضر توزیع سود از طریق شرکت سرمایه گذاری مرکزی انجام می‌شود که تخلف است.

وی یادآور شد: در حال حاضر سود به استان واریز نمی‌شود این درحالی که سود یک میلیون و ۶۵۰ هزار سهامدار روش غیر مستقیم مازندران باید به استان ارسال و از طریق شرکت استانی توزیع و واریز شود.

توکلی تصریح کرد: واریز وجه به حساب استان سبب رونق گرفتن تولید استان و چرخه بانکی در استان می‌شود، اما در حال حاضر چنین کاری صورت نمی‌گیرد.

رئیس هیئت مدیره شرکت تعاونی سهام عدالت کشور درباره تعیین تکلیف جاماندگان و سهامداران فوت شده سهام عدالت گفت: قرار است در قالب جلسه‌ای نسبت به این مسئله تعیین تکلیف شود و موارد از طریق مراجع ذیصلاح اطلاع رسانی می‌شود.

وی درباره فروش سهام گفت: برای فروش سهام باید از طریق کارگزاری‌ها اقدام شود هرچند تاکید براین است که از فروش سهام پرهیز شود.

/بازار
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: