bazarnews

کد خبر: ۹۷۵۸۸
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۵
در شرایطی که تنها ۲ روز تا آغاز مسابقات لیگ برتر باقی مانده است اعضای تیم فوتبال پدیده هنوز قرارداد‌های خود را ثبت نکرده اند.

در شرایطی که تنها ۲ روز تا آغاز مسابقات لیگ برتر باقی مانده است قرارداد‌های بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال پدیده در هیات فوتبال ثبت نشده است.

در شرایطی که نام باشگاه مشهدی فصل گذشته به پدیده تغییر کرده، اما مسئولان این باشگاه روز گذشته با سربرگ شهرخودرو به هیات فوتبال مواجه کردند که همین مساله باعث شد تا قرارداد اعضای این تیم ثبت نشود.

محسن حیدری دبیر هیات فوتبال استان خراسان در این باره به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: بله این مشکل وجود دارد و تا زمانی که حل نشود نمی‌توانیم قرارداد‌ها را ثبت کنیم.

از سوی دیگر داوران دیدار پدیده و آلومینیوم که قصد سفر به مشهد را دارند باید محل اقامت خود را بدانند، اما آن‌ها هنوز نمی‌دانند باید در چه هتلی مستقر شوند و تماس‌های آن‌ها با مسئولان باشگاه میزبان مسابقه مشهد بی نتیجه بوده است.

مشکل دیگر در محل برگزاری دیدار دو تیم است. در شرایطی که پیش بینی می‌شود بازی در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار شود، اما ظاهرا بدهی این باشگاه به استان قدس پرداخت نشده و به همین دلیل برگزاری این مسابقه در ورزشگاه امام رضا هم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

باشگاه پدیده چند روز پیش با محرومیت از فعالیت نقل و انتقالاتی از سوی فیفا مواجه شده و وضعیت ثبت قرارداد اعضای کادر فنی این تیم که همگی جدید هستند هم در هاله از ابهام قرار دارد.

/فارس

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: