bazarnews

کد خبر: ۹۷۶۹۰
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۹
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با انتشار پستی در فضای مجازی، نوشت: از ناکامی درس می‌گیریم و به شرطی موفق می‌شویم که از تهدید، فرصت بسازیم.

تیم فوتبال پرسپولیس با قبول شکست سه بر صفر مقابل الهلال عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از گردونه این رقابت‌ها کنار رفت.

در این راستا، «یحیی گل محمدی» با انتشاری پستی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: بار دیگر از هواداران عزیز و همه پرسپولیسی‌ها عذرخواهی کرده و تأکید می‌کنم مسئولیت باخت بر عهده بنده است. این ناکامی علل مختلف و متعدد داشته که شرح آن مفصل است. فقط باید اشاره کنم بازیکنان تیم که در سال‌ها تاریخ‌سازی و معادلات فوتبالی را با همت و تلاش خود به هم زدند در این هفته‌ها سخت تلاش کردند و اکنون هم به شدت ناراحتند.

به زودی مفصل با هواداران و اصحاب رسانه سخن گفته و پاسخگو خواهیم بود. تلاش می‌کنیم از ناکامی درس گرفته و به شرطی موفق می‌شویم که از تهدید فرصت بسازیم. می‌دانیم در این فوتبال برای دبل هت‌تریک قهرمانی کارمان بسیار سخت‌تر از قبل خواهد بود، اما برای جبران و شادی دل هواداران دوباره دست روی زانو‌های خود گذاشته و با توکل به خداوند و حمایت هواداران عزیز و تلاش مضاعف بلند خواهیم شد.

ضمن عذرخواهی وظیفه دانستیم از هواداران عزیز و کارشناسان و رسانه‌هایی که حمایت کرده‌اند تقدیر و تشکر کنیم. این زیبایی‌ها و معرفت را به خاطر می‌سپاریم. دعا کنید شرمنده‌تان نشویم. ما می‌جنگیم».

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: