bazarnews

کد خبر: ۹۷۸۴۳
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳
در سفر استانی رئیس جمهور مطرح شد؛
رئیس جمهور در فرودگاه پارس‌آباد گفت: استان اردبیل نیازمند توجه ویژه است و برنامه دولت این است که صنایع تبدیلی و چرخه ارزش افزوده را به طور ویژه دنبال کند.

گروه کشت و صنعت بازارنیوز: «سید ابراهیم رییسی» رئیس جمهوری کشورمان در بدو ورود به فرودگاه پارس آباد با بیان اینکه توفیقی است برای من و همکارانم که در آستانه ولادت نبی مکرم اسلام و امام جعفر صادق به استان اردبیل سفر کنیم و خدمت مسئولان و مردم بسیار بزرگوار، ولایت مدار و مقاوم اردبیل برسیم، اظهار کرد: ادای احترام می‌کنم به خانواده محترم شهدا، ایثارگران و جانبازان و آزادگان استان اردبیل. این استان نقش بسیار مهمی در توسعه فرهنگ شیعی داشته و افراد فرهیخته و دانشمند بسیاری تقدیم جهان اسلام کرده است.

وی ادامه داد: عذرخواهی می‌کنم از مردم اردبیل که امکان دیدار آن‌ها در تجمعات شهری نیست فقط با برخی نمایندگان مردم استان نشست داریم و با توجه به کرونا، امکان تجمع وجود ندارد. در فرصت دیگری ان شاءالله خدمت مردم استان برسیم.

رئیسی افزود: اردبیل قطب کشاورزی است و ظرفیت‌های اب، خاک حاصلخیز و هوای مناسب دارد و می‌توان در سال سه تا چهار بار محصول برداشت کرد. باید به این استان توجه شود و صنایع تبدیلی و چرخه ارزش افزوده را دنبال کرد که این‌ها از برنامه‌های دولت است.

رئیس جمهور در پایان گفت: با استفاده از نظرات استاندار، نماینده، ولی فقیه در استان و سایر مقامات استانی و کارشناسان داخل و خارج استان برای مدت کوتاه و میان مدت برنامه داریم تا وضعیت کشاورزی را متحول کند و صنایع تبدیلی را رشد دهد و گردشگری را رونق دهد.

انتهای پیام//
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: