bazarnews

کد خبر: ۹۷۹۰۸
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۷
قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

به گزارش بازارنیوز: هفته گذشته نقطه عطفی برای ارز‌های رمزنگاری شده بود، زیرا سرمایه گذاران اولین صندوق قابل معامله آتی بیت کوین ایالات متحده را معامله کردند و توانستند از این موقعیت سود خوبی را تجربه کنند. -این صندوق‌ها در قرارداد‌های آتی بیت کوین یا توافقنامه‌هایی برای خرید یا فروش دارایی با قیمت توافق شده سرمایه گذاری می‌کنند، نه بیت کوین به طور مستقیم.

صندوق‌های جدید امکان معامله از طریق حساب‌های سرمایه گذاری معمولی را فراهم می‌کنند و به طور کلی مشکلات امنیتی مبادلات ارز‌های رمزنگاری شده را دور می‌زنند.

بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۱۶۷ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۳.۴۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۸۷.۵ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۱۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین
بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۰.۳۳ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۲.۹۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: