bazarnews

کد خبر: ۹۷۹۱۸
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹
قاچاقچی مواد مخدر که به‌خاطر دعوا بر سر جای پارک خودرو مرد میانسالی را کشته و از کشور خارج شده است بزودی در دادگاه کیفری استان تهران غیابی محاکمه خواهد شد.

به گزارش بازار نیوز :حدود چهار سال قبل مرد ۶۵ ساله‌ای مقابل خانه‌اش از سوی فردی ناشناس با ضربه‌های کارد به قتل رسید. وقتی مأموران پلیس برای بررسی ماجرا به تحقیق از خانواده مقتول پرداختند پسرش گفت: پدرم با من تماس گرفت و در حالی که بسختی صحبت می‌کرد گفت مرد جوانی او را با چاقو زده است. با عجله خودم را به مقابل خانه رساندم و دیدم پدرم خونین روی زمین افتاده است او به یک خودروی پرشیا اشاره کرد و گفت راننده خودرو او را زده است. همان موقع راننده با زنی که کنارش نشسته بود از کوچه فرار کرد می‌خواستم جلویش را بگیرم، اما راننده قصد داشت من را هم زیر بگیرد که خودم را نجات دادم. بعد پدرم را به بیمارستان رساندم، اما جان باخت.

به دنبال اظهارات پسر جوان مأموران پلیس صاحب خودرو را شناسایی و بازداشت کردند. اما پسر جوان گفت: خودرو روز حادثه در اختیار برادرم بود او به من گفت می‌خواهد با زن مورد علاقه‌اش بیرون برود و ماشین مرا قرض گرفت. اما دیگر ازاو خبری ندارم. در ادامه تحقیقات پدر متهم گفت: پسرم معتاد و خلافکار است به همین خاطر از ۴ سال قبل او را از خانه بیرون کردم و هیچ خبری از او ندارم.

با به دست آمدن این اطلاعات تلاش برای دستگیری متهم ادامه داشت تا اینکه مأموران در ردیابی تلفن همراهش، زن جوانی به‌نام شیرین را که روز حادثه همراهش بود شناسایی و بازداشت کردند، اما وی گفت: ۴ سال قبل با این پسر آشنا شدم و باهم زندگی می‌کردیم. خرج زندگی‌مان را از فروش مواد مخدر تأمین می‌کنیم البته خودمان هم مصرف کننده بودیم. آن روز برای انجام کاری بیرون رفته بودیم. در خیابان جای پارک نبود. به همین خاطر در کوچه‌های اطراف دنبال جای پارک گشتیم تا اینکه مقابل یک خانه پارک کردیم.

قبل از پیاده شدن از ماشین، مرد سالمندی از خانه‌اش بیرون آمد و گفت نباید مقابل پارکینگ خانه او توقف کنیم، اما سر همین موضوع آن‌ها باهم درگیر شدند و با چاقو ضربه‌ای به مرد میانسال زد و فرار کردیم. زن جوان در حالی که از مخفیگاه متهم ابراز بی‌اطلاعی می‌کرد گفت: فقط می‌دانم او بتازگی با جابه‌جایی یک محموله بزرگ مواد مخدر پول زیادی به دست آورده بود و قصد داشت با این پول از کشور خارج شود می‌خواست به ترکیه و بعد از آن هم به آلمان برود.

با اظهارات شیرین، مأموران برای دستگیری متهم از پلیس اینترپل درخواست کمک کردند، اما ردی از متهم به دست نیامد.

با این حال خانواده مقتول برای متهم درخواست قصاص کردند و کیفرخواست صادر و پرونده به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا متهم فراری به‌صورت غیابی محاکمه شود.

/مشرق

برچسب ها: قتل ، جنایت ، المان
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: