bazarnews

کد خبر: ۹۸۴۵۱
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۲
بازیکن تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: تیم امسال ما از پارسال خیلی بهتر است و در هر پست دو بازیکن خیلی خوب داریم.

به گزارش بازارنیوز: تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان از هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر امروز در دیداری حساس به مصاف پرسپولیس در تهران خواهد رفت. در خصوص شرایط این بازی و آخرین وضعیت تیم سیرجانی دقایقی با گلزن این تیم یعنی یونس شاکری همکلام شدیم.

*از شرایط گل‌گهر در آستانه دیدار با پرسپولیس شروع کنیم.

شرایط تیممان عالی است و خدا را شکر وضعیت فوق‌العاده‌ای داریم. هفته گذشته هم می‌توانستیم بازی را ببریم، اما روی اتفاقاتی که بیشتر شانسی بود بازی به تساوی کشیده شد. قشنگی فوتبال به همین چیزهاست که وقتی گل نزنید در ادامه گل می‌خورید. ما چند موقعیت خوب داشتیم که نزدیم، اما در ادامه توپی که هیچ وقت گل نمی‌شد به ثمر نشست تا بازی مساوی تمام شود.

*مثل پارسال لیگ را با توپ پر شروع کردید، چقدر فکر می‌کنید این نتایج و موفقیت تداوم داشته باشد؟

تیم امسال ما از پارسال هم خیلی بهتر است و در هر پست دو بازیکن خیلی خوب داریم. بازی کردن در ترکیب اصلی خیلی سخت است و برای همین در ترکیب امسال گل‌گهر هم رفاقت زیاد شده و هم رقابت و ان‌شالله تا پایان فصل همینطور ادامه دار باشد.

*بازی امروز مقابل پرسپولیس یک بازی حساس برای گل‌گهر سیرجان است.

بازی مقابل تیم‌های استقلال پرسپولیس به این دلیل که پخش مستقیم می‌شود و همه بازی را نگاه می‌کنند دشواری خاص خودش را داشته و در مجموع اینطور دیدار‌ها شرایط خاص خودش را دارد، اما، چون بازی بدون تماشاگر برگزار می‌شود فشاری روی ما نیست و می‌توانیم خیلی راحت کارمان را انجام داده و ان‌شالله یک نتیجه خوب بگیریم.

*سابقه دو بار گلزنی مقابل پرسپولیس را در کارنامه دارید، فکر می‌کنی باز هم این اتفاق بیفتد؟

بله، من پارسال هم به پرسپولیس گل زدم و یک بار هم با لباس پدیده به این تیم گلزنی کرده بودم. البته فرقی نمی‌کند چه کسی گل بزند، مهم این است که تیم نتیجه بگیرد، اگر هم که گل بزنم چه بهتر. ما تلاشمان را می‌کنیم هر چه که قسمت باشد، اما موفقیت تیم از هر چیزی مهمتر است.

*رقابت قلعه‌نویی با تیم‌هایی مثل استقلال و پرسپولیس همیشه حساسیت خاص خودش را داشته است. آیا این حساسیت در زمین بازی و عملکرد بازیکنان گل‌گهر هم تاثیرگذار است؟

خیر، این یک مساله شخصی بوده و فکر می‌کنم این مسائل ربطی به بازی داشته باشد.

*باتوجه به حضور بازیکنان استقلالی بی‌شمار در سیرجان از گل‌گهر به عنوان شعبه دوم استقلال در این سال‌ها یاد شده، فکر نمی‌کنید بازی فردا به نوعی دربی باشد؟

در این خصوص نظری ندارم و بهتر است صحبت نکنم!

*با وجود آنکه اذعان می‌کنی تیمتان بهتر از پارسال است، درباره اهداف و چشم انداز گل گهر در فصل جاری صحبت می‌کنی؟

ما به بالای جدول نگاه می‌کنیم و اینطور نیست که هدفمان کسب جایگاه تک رقمی باشد. پارسال هم خیلی خوب لیگ را شروع کردیم، اما با بدشانسی آوردیم و نتوانستیم حتی سهمیه را بگیریم، با اینکه خیلی لایق این ماجرا بودیم آن هم از همه لحاظ، چون هم فوتبال خوبی بازی می‌کردیم و هم در مسائل دیگر حرف برای گفتن داشتیم، اما اسیر اتفاقات فوتبالی شده و نتوانستیم در پایان فصل نتیجه لازم را بگیریم. ان‌شالله در این فصل پله پله پیش می‌رویم و ببینیم چه اتفاقاتی می‌افتد. لیاقت سهمیه آسیایی را حداقل داشتیم و امسال با شرایطی که داریم باید به آسیا صعود کنیم. همه چیز گل‌گهر اوکی است و پتانسیل انجام این کار را داریم.

گل‌گهر نشان داده در رشته‌های دیگر مثل والیبال هم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد، حتی در سطح قاره دارد.

بله درست است و همین موضوع نشان می‌دهد جای تیم فوتبال در این عرصه خالی است و ان‌شاالله امسال اتفاقات خوبی بیفتد.

/میزان

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: