bazarnews

کد خبر: ۹۸۹۹۲
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۷
با دستور سرپرست باشگاه پرسپولیس، برای فروش بلیت‌های بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان، تخفیف ۳۰ درصدی در نظر گرفته شد.

به گزارش بازارنیوز: به نقل از باشگاه پرسپولیس، با دستور سرپرست باشگاه پرسپولیس به نشانه قدردانی از هواداران برای مشارکت در طرح‌هایی فروش بلیت مجازی که پیش از این اتفاق افتاد و به ویژه عضویت هواداری در اپلیکیشن اوانو، تخفیف ۳۰ درصدی برای خرید بلیت بازی پرسپولیس و صنعت نفت ابادان در نظر گرفته شده است.
به این ترتیب هوادارانی که نسبت به نصب اپلیکیشن اوانو و فعال سازی هواداری خود و دریافت کد هواداری اقدام کرده‌اند فقط از طریق این اپلیکیشن امکان خرید بلیت را دارند. با توجه به این که خریداران بلیت دارای کد هواداری پرسپولیس هستند، باشگاه تصمیم گرفت برای این بازی تخفیفی ۳۰ درصدی را در نظر بگیرد.
برای این بازی با توجه به بسته بودن درب غربی و همچنین با نظر مسوولان امر، تنها سکو‌های روبه‌روی جایگاه و کنار جایگاه برای استقرار تماشاگران در نظر گرفته شده است. به این ترتیب فقط فروش بلیت‌ها ۸۰ هزار و ۵۰ هزار تومانی فعال است که بعد از انتخاب از سوی کاربران، در هنگام محاسبه هزینه، تخفیف ۳۰ درصدی تعلق می‌گیرد.
باردیگر تاکید می‌شود فقط نفراتی باید برای خرید بلیت اقدام کنند که کد ملی آن‌ها در سامانه وزارت بهداشت به عنوان دریافت کنندگان هر دو دوز واکسن ثبت شده است و ۱۵ روز هم از تزریق دوز دوم واکسن گذشته باشد. بر همین اساس از هواداران عزیز خواستاریم تنها در صورتی که حائز شرایط هستند برای این منظور اقدام کنند و در روز برگزاری مسابقه نیز پرینت خرید بلیت و کارت ملی را برای مطابقت کد ملی و چهره همراه داشته باشند.
بازی تیم پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان از هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساعت ۱۸ فردا (چهارشنبه) در ورزشگاه آزادی تهران آغاز می‌شود.

/شبکه خبر

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: