bazarnews

کد خبر: ۹۹۲۶۹
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۰
مکلفیم با تلاشی شبانه روز برای رفع مشکلات مردم خواب و خوراک نداشته باشیم و همانند دوران دفاع مقدس عمل کنیم.

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: ما در سروسامان دادن به مسائل اقتصادی دچار مشکلات و ضعف‌هایی بوده و کارنامه قابل قبولی نداریم و حال آنکه کشور ما ظرفیت بسیاری برای برخورداری از یک اقتصاد آبرومند و قوی دارد و مسوولان باید در این مسیر تلاش بیشتری داشته باشند.

به گزارش ایرنا؛ محمدباقر قالیباف روز پنجشنبه در آیین هشتاد و چهارمین سالگرد شهادت آیت الله سیدحسن مدرس در اجتماع مردم کاشمر در جوار زیارتگاه این شهید افزود: وجود این ضعف‌ها و مشکلات در حوزه اقتصادی به دلیل نبود امکانات نیست، چراکه کشور ما فقیر نیست و ظرفیت‌های بسیاری برای توسعه و پیشرفت دارد.

وی اظهار داشت: ما به عنوان نمایندگان مردم در مجلس، ادعای انقلابی بودن داریم و حال آنکه فرد انقلابی نمی‌تواند به مشکلات بی توجه باشد.

رییس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مجلس به دنبال وضع قوانین خوب برای توسعه کشور است و اصلاح قوانین نیازمند تصمیمات شجاعانه و اصلاح روند‌های غلط اقتصادی کنونی است.

قالیباف گفت: وظیفه ما آن است که در خصوص افزایش نقدینگی و هدایت سرمایه گذاری نظام تصمیمت درست گرفته و مسیر را مشخص کنیم و با تامین مالی حوزه‌های سرمایه گذاری را فراهم کرده و با سرمایه‌های مردم در مسیر حرکت و سازندگی و شکوفایی اقتصاد کشور پیش برویم.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: